Ryanairi krediidi loosimise reeglid ja tingimused

Kas teadsid, et korduvalt on müüki paisatud Ryanairi edasi-tagasi lennupileteid Tallinnast Inglismaale, Itaaliasse ja mujalegi 6 euroga?

300 euro eest saaks sel juhul teha 50 edasi-tagasi lendu. Võid osta pileteid nii endale kui sõpradele/perele.

Õnneks saab kinkekaardi kujul krediiti kasutada ka lisapagasi, istmete broneerimise ja isegi spordivarustuse lisatasude jaoks.

LIITU REISITARGA UUDISKIRJAGA, et saada loosimises osalemiseks 3 lisapunkti!

NB! Keri reeglitest allapoole, et teada saada, kuidas odavamalt ja targemalt reisida.

  1. Reisitark (edaspidi: korraldaja) loosib välja auhinna: 1 x  300 eurot Ryanairi virtuaalne kinkekaart (sellel on mitmekordne kasutus Ryanairi poolt määratud ehk toimib 300 € krediidina) ühele (1) inimesele. Auhind sisaldab AINULT eelpool mainitud kinkekaarti. Täiendavalt ei sisalda auhind ühtki muud transporti, majutust, raha, ekskursiooni ega muid materiaalseid või mittemateriaalseid väärtuseid. Antud auhinda ei saa vahetada raha ega ühegi muu lennupileti vastu. Pärast võitja kinkekaardi ostmist ei oma korraldaja vastutust edasise reisikorralduse osas. Samuti ei vastuta korraldaja ühegi kinkekaardiga tekkinud probleemi osas, vaid kinkekaardi eest vastutab edaspidi kinkekaardi müünud Ryanair aadressil ryanair.com. Kinkekaardi nign sellega ostetud pieltite muutmise, tühistamise või kehtetuks muutumise korral ei oma korraldaja rahalist ega mittemateriaalset vastutust võitja ees. Loosimine lõppeb ja osapoolte (korraldaja ja võitja) suhe lõppeb hetkest, mil võitja saab e-kirja teel võidetud kinkekaardi.
  2. Loosimises osalevad inimesed, kes täidavad korraga kahte tingimust: Reisitark Facebooki lehe meeldivaks märkimine JA loosimise pildi all sõbra märkimine. Lisapunkte (ehk nimi kordub rohkem loositavate inimeste nimekirjas) saab Reisitarga uudiskirja tellimise eest.
  3. Kui võitjale kinkekaart ei sobi, loosib korraldaja välja uue võitja. Kui võitja viie tööpäeva jooksul kirjale ei vasta, loosib korraldaja välja uue võitja. Eelnevale võitjale midagi ei kompenseerita.
  4. Auhinna loosib korraldaja välja 15. mail 2022. Korraldaja võtab võitjaga Facebooki teel ühendust. Kinkekaardi saadab korraldaja võitjale hiljemalt 20. maiks 2022.
  5. Kampaania kestvus: 16.04.2022-15.05.2022. Loosimise korra on korraldaja sätestanud käesolevates tingimustes. Iga osaleja kohustub aktsepteerima kõiki korraldaja poolt sätestatud tingimusi. Kõik pretensioonid seoses kampaaniaga tuleb saata viivitamatult e-posti aadressile reisitark@hetked.ee. Korraldaja lahendab pretensioonid kümne tööpäeva jooksul. Samalt e-posti aadressilt saavad kõik osalejad vajaduse korral lisainformatsiooni.

P.S. Ära unusta lugeda järgnevaid postitusi! Need pole küll loosimisega seotud, AGA aitavad Sul odavamalt ja targemalt reisida.

  1. Kas Ryanairi kampaaniad peibutavad labase müügitrikiga?
  2. Kõik, mida vaja teada Ryanairi 50-sendistest piletitest
  3. SEE on odav või! Mis jama lennupakkumistega ikkagi on?
  4. 6 üllatavat eksiarvamust odavalt lendamisest
  5. EESTI PERE REISILUGU: lendasime Tallinnast Jordaaniasse 40 euroga