NB! Keri reeglitest allapoole, et teada saada, kuidas odavamalt ja targemalt reisida.

  1. Reisitark (edaspidi: korraldaja) loosib välja auhinna: edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bangkokki ühele (1) inimesele. Võitjale pakub korraldaja välja 10 erinevat kuupäevade varianti. Auhind sisaldab AINULT eelpool mainitud lennupileteid. Täiendavalt ei sisalda auhind ühtki muud transporti, majutust, raha, ekskursiooni ega muid materiaalseid või mittemateriaalseid väärtuseid. Antud auhinda ei saa vahetada raha ega ühegi muu lennupileti vastu. Pärast võitja lennupileti ostmist ei oma korraldaja vastutust edasise reisikorralduse osas. Samuti ei vastuta korraldaja ühegi lennupiletiga tekkinud probleemi osas, vaid lennupileti eest vastutab edaspidi pileti müünud veebipõhine reisibüroo Mytrip.com. Pileti muutmise, tühistamise või kehtetuks muutumise korral ei oma korraldaja rahalist ega mittemateriaalset vastutust võitja ees. Loosimine lõppeb ja osapoolte (korraldaja ja võitja) suhte lõppeb hetkest, mil võitja saab e-kirjaga võidetud lennupileti.
  2. Loosimises osalevad inimesed, kes täidavad korraga kahte tingimust: Reisitark Facebooki lehe meeldivaks märkimine JA loosimise pildi all sõbra märkimine.
  3. Kui võitjale pakutud kuupäevad ei sobi, loosib korraldaja välja uue võitja. Kui võitja viie tööpäeva jooksul kirjale ei vasta, loosib korraldaja välja uue võitja. Eelnevale võitjale midagi ei kompenseerita.
  4. Auhinna loosib korraldaja välja 25. septembril 2019. Korraldaja võtab võitjaga Facebooki teel ühendust. Lennupiletid saadab korraldaja võitjale hiljemalt 10. oktoobriks 2019.
  5. Kampaania kestvus: 18.08.2019-25.09.2019. Loosimise korra on korraldaja sätestanud käesolevates tingimustes. Iga osaleja kohustub aktsepteerima kõiki korraldaja poolt sätestatud tingimusi. Kõik pretensioonid seoses kampaaniaga tuleb saata viivitamatult e-posti aadressile reisitark@hetked.ee. Korraldaja lahendab pretensioonid kümne tööpäeva jooksul. Samalt e-posti aadressilt saavad kõik osalejad vajaduse korral lisainformatsiooni.

P.S. Ära unusta lugeda järgnevaid postitusi! Need pole küll loosimisega seotud, AGA aitavad Sul odavamalt ja targemalt reisida.

  1. Eestist Maldiividele 59 € ehk Lennupakkumiste ABC
  2. 10 müüti reisidiilide kohta
  3. Kas Ryanairi peaks kartma?
  4. Miks kõik lennupakkumised nii mõttetud on?

Leave a Comment