Uus majutusportaal muudab reisimise kergemaks

 

Värskelt valminud portaal Agent Frida koondab suuri majutusveebe, et reisi planeerijad saaksid võrrelda hindu ja teha enda jaoks sobivaima valiku.

Juba täna pääseb Agent Frida kaudu ligi hotellidele, apartementidele ja muudele öömajadele, kuna saidi partnerite hulgas on nii Booking.com, Agoda kui ka Hotels.com. Eraldiseisvalt võtaks kõikide lehtede külastamine tükk aega. Mugava otsingumootori kaudu käib aga sobiva ööbimispaiga leidmine väledalt.

Aga milleks vaja järjekordset majutuslehte? Kas neid pole juba liiga palju? Tutvustame Agent Fridat vaid sellepärast, et see pole järjekordne anonüümne hotellileht. Pigem vastab portaal küsimusele: “Kes jaksab kõiki hotellilehti omavahel võrrelda?”. Ilmselt ei jaksagi. Aga nähtavasti Agent Frida jaksab. Sellepärast meil teda vaja lähebki.

Järgnevalt vaatame lähemalt, kuidas portaali kasutamine käib. Esilehele jõudes avaneb otsing, kus saad täita sihtkoha, soovitud kuupäevad ja külaliste arvu. Samuti saad märkida, milliste täiendavate portaalide hindu soovid võrrelda.

Seejärel saad valida, mille põhjal soovid tulemusi reastada, näiteks hinna põhjal.

Selgub, et märtsis on võimalik Vietnamis leida öömaja alates 6 dollarist öö kohta, soodne, kas pole!

Samuti saad igal hetkel hindu kindlate saitide kaudu võrdlusesse määrata.

Leidsid Agent Fridas sobiva majutuspaiga? Broneeri ruttu ära, et keegi teine ära ei napsaks!

Kui sattusid mõne eriti magusa hotellipakkumise otsa, siis jaga julgesti ka teistega!