Mis kasu on mul Value Alliance asutamisest?

Mis toimub? Viimastel päevadel on reisiportaalid ja uudistemagasinid kajastanud Value Alliance loomist. Nimelt moodustasid kaheksa Aasia odavlennufirmat ühise alliansi.

Millised lennufirmad allianssi kuuluvad?
Cebu Pacific (Filipiinid), Jeju Air (Lõuna-Korea), Nok Air (Tai), NokScoot (Tai), Scoot (Singapur), Tigerair (Austraalia), Tigerair (Singapur), Vanilla Air (Jaapan).

Kuidas mul sellest kasu on?
Sul on sellest ainult siis kasu, kui plaanid Aasias odavalt ringi lennata. Ideeliselt võimaldab alliansi käima lükatud plaan mugavalt broneeringuid teha, ühendades kõigi kaheksa liikme vahelisi lende. Vaata alumist kaarti.

Kaardilt on näha uute partnerite täielikku võrgustikku. Sellel on ühendusi ka Austraalia, India ja mõningate Lähis-Ida riikidega. Üldiselt võib olla erinevate lennukompaniide otsade ühildamine Aasias paras peavalu, nii et see võib lihtsustada nii mõnegi reisi planeerimist. Pealegi on (eriti Kagu-Aasias) odavlennundus parajalt tänuväärne nähtus. See aitab kampaaniahindu ära kasutades parajalt soodsalt ühest sihtpunktist teise jõuda.

Ja mis edasi?
Kahjuks pole tänasel päeval veel põhjalikku teavet süsteemi toimimise kohta. Hinnad võivad nii kerkida kui ühtlustuda. Oluline on meeles pidada, et lisaks eelmainitud kaheksa lennukompaniile on Aasias veelgi odavlennufirmasid. Vajuta siia, et täpsemat ülevaadet saada. Teisisõnu ei tasub alati hindu laiemalt uurida ja kontrollida, mitte jääda kinni Value Alliance poolt pakutavasse.

<<<Mind huvitab lennundus põhjalikumalt, tahan veel Value Alliance kohta lugeda>>>

Leave a Comment