Kuhu kadusid 50-eurosed Tenerife lennupiletid?

 

Alles eelmise aasta oktoobris ja novembris sai soetada edasi-tagasi lennupileteid Tallinnast Tenerifele vaid 50-70 euroga. Seejuures kasutasid võimalust paljud Reisitarga jälgijad, et Tenerife päikese alla põrutada.

Kohe on käes aprill ja 50-eurostest lennupiletitest pole enam haisugi. Nüüd on soodsaima hinnaga lennupiletid saadaval alates 180 eurost, ent odavaima otsa raskuskese jääb pigem 210-230 euro vahemikku.

Sellise hinnaga piletid on jätkuvalt suurepärase maksumusega, sest “odav hind” kujuneb vastastikuses suhtes teiste lennupiletitega. Näiteks Norwegiani otselennud Helsingist Tenerifele on praegu tunduvalt üle 300 euro.

Lufthansa ja teiste traditsiooniliste lennufirmade piletid jäävad üle 400 euro. Paljudeks kuupäevadeks hiliskevadel ja suvel saame rääkida lausa 600-eurostest edasi-tagasi otsadest.

Suvised hinnad pressivad peale

50-eurosed piletid kadusid ära, sest suvised hinnad võtavad üle. Parimate hindade jaoks on vaja kahte eeldust. Esiteks peavad olema saadaval odavad lennupiletid Ryanairi või Wizz Airiga mõnesse suuremasse Euroopa sõlmjaama.

Teiseks peab neist lennujaamadest olema saadaval odavlennufirmade eriti soodsaid pileteid Kanaari saartele. Kui mõlemad piletiotsad on müügis megamadalate hindadega, siis saabki näiteks 54 euroga Tenerifel ära käia.

Kui ülimadalaid hindu on saadaval ainult osaliselt, siis kujunevad parimateks hindadeks pigem edasi-tagasi lennupiletid ligikaudu 120-160 euro eest. Nüüd seisame aga silmitsi turuga, kus pole ääretult madala hinnaga pileteid enam igal juhul saadaval.

Samas on üldist suvist hinnataset arvestades jätkuvalt müügis mõnusalt soodsad piletid. Näiteks 220-eurosed lennupiletid Tenerifele on 2-3 korda odavamad võrreldes tavalise hinnatasemega juunist augustini.

Hinnad tõusevad mühinal, aga üllatusi võib veel tulla

Hoiame pidevalt kätt pulsil erinevatel odavlennufirmade kampaaniatel. Suvised lennud täituvad kiiresti ja hinnad tõusevad kuni sügiskuudeni välja. Samas on veel lootust haarata eriti hea hinnaga pileteid.

Nimelt võib nii Ryanair kui Wizz Air tulla välja suvelendude kampaaniatega ning seda usutavasti terve aprillikuu jooksul. Kui nende seas on hästi klappivaid ühendusi Tallinnast “Islas Canariasse”, siis võib vahepeal jälle turule häid Tenerife pileteid paiskuda.

Seejuures võivad sobivateks kampaaniatüüpideks olla nii Wizz Air -20% piletikampaaniad kui ka Ryanairi üldised promotsioonid ja 2 piletit 1 hinna eest kampaaniad.

Kui soovid aga leida konkreetseid pakkumisi aprillist oktoobrini, siis tasub vaadata meie kõige viimast lennudiili. Leidsime mitmesuguseid kuupäevi, kus on mõistlike ümberistumistega saadaval Tenerife lennud. VAJUTA SIIA, et lähemalt uurida!

Saa info sarnastest pakkumistest uudiskirjaga SIIT! 🔥

Spämmivaba uudiskirjaga saad jooksvalt megapakkumistest osa!