Madagaskar, Sitsiilia, Rimini: Ülevaade reisiloosidest mais 2016

Teeme ülevaatliku nimekirja kõikvõimalikest erinevatest loosimistest ja auhinnamängudest, millega on võimalik võita igatsetud puhkus või unustamatu reis. Palju loosiõnne kõigile!

Võida perereis Sitsiiliasse!

Korraldaja: Sales-Star AS
Auhind: Loosi läheb 1 reis väärtusega 2500€, reisi organiseerib Estravel.
Tingimused: Kampaanias osalemiseks tuleb osta ükskõik milline Panzani toode ning registreerida ostutšekk veebilehel www.panzani.ee.

Osta auto ja võida reis!

Korraldaja: Moller Auto Tallinn AS
Auhind: Kaks Estraveli reisivautšerit väärtuses 500 €
Tingimused: Kampaanias osalemiseks tuleb osta kasutatud auto Møller Auto Mustamäe kasutatud autode keskusest ajavahemikus 18.04.2016 algusega kell 9:00 kuni 30.06.2016 kell 18:00.

Võida reis kahele Riminisse, Itaaliasse! VIIMANE VÕIMALUS 30.04.2016!

Korraldaja: d päike Päevituskeskus
Auhind: Aurinko puhkusereis kahele Itaaliasse, Riminisse perioodil 31.05-07.06.2016.
Tingimused: Saada SMS numbrile 15330 märksõnaga PAIKE ja võid võita Aurinko puhkusereisi kahele RIMINISSE. SMSi hind on 0,96 €.

Telli Eesti Ekspress ja võida reis kahele Madagaskarile!

Korraldaja: AS Ekspress Meedia
Auhind: Reis kahele Madagaskarile koos lennupiletite ja ööbimisega.
Tingimused: Auhinnareisi loosimises osalevad lehe eraisikust tellijad, kellel on 08.06.2016 seisuga kehtiv ja makstud: Eesti Ekspressi paberlehe (sisaldab ka digilehte) vähemalt kolmekuuline tellimus või e-arve püsimakse leping ning kes on andnud märku loosimises osalemise soovist; Eesti Ekspressi digilehe (sisaldab lehe lugemise võimalust veebis, tahvelarvutis ja mobiilis) kaheteistkuuline tellimus või e-arve püsimakse leping ning kes on andnud märku loosimises osalemise soovist.

 

Leave a Comment