airBalticu suur lennukampaania 2022-2023 al 29 €

 

airBalticu GREEN SALE algas! Kohe üks tähelepanek. Juba pikka aega on olnud odavaimad piletid müügis 19 euroga. Seekord aga algavad hinnad 29 eurost. Okei, see pole metsik vahe, vaid 10 eurot. Aga ikkagi. Selgelt on näha inflatsiooni mõju kampaaniahindadele. Protsentides on see 52% hinnatõus odavaimale piletile.

Samas on ikkagi parajaid hinnapomme saadaval. Talviseks hooajaks tasub heita pilk peale võimalustele lennata Dubaisse, Tenerifele, Gran Canariale, Marokosse, Tel Avivi ja Küprosele. Lisaks: kuigi pole 30-kraadist kuumust, siis talv on suurepärane toidu, kultuuri, spordi ja matkamise jaoks Lõuna-Euroopas.

Loomulikult pole airBalticu suurmüük ainuke võimalus talveks häid pileteid haarata. Kindlasti saab samadesse sihtkohtadesse soodsamalt odavlende kombineerides. Üldiselt kipubki nii olema, et reisilised jaotuvad kahte lehte: kes tahavad võimalikult kiiresti ja otse ning kes on nõus lausa mitmete sadade eurode kokkuhoiu eesmärgil veidi keerulisema lennuplaaniga.

Kui tahad pigem kiiresti ja otse, siis tõesti airBalticuga saab päris kiiresti ja mugavalt kohale. Eelis Lufthansa ja teiste ees on see, et kõigepealt väga lühike lend Riiga ning seejärel saadki juba kohe hakata oma lõpliku sihtkoha poole liikuma. Küll aga tasub märgata, et vahel tuleb airBalticu odavam hind pikema Riias passimise arvelt.

✈️ VAATA HINDU AIRBALTICU KODULEHELT