Bali, New York, Praha: 6 võimalust võita unistuste reis novembris 2015

 

Teeme kokkuvõtte erinevatest loosimistest, mille abil on võimalik 2015. aasta novembris unistuste reis või välja teenitud puhkus võita. Küllaga loosiõnne!

Osta, võida, puhka!

Korraldaja: Aviko
Auhind: Reis Balile
Tingimused: Osta 12. oktoobrist 20. detsembrini ükskõik milline Aviko jaemüügitoode ja registreeri oma ostutšekk aadressil www.aviko.ee või tasulise SMS teel.

Osta mistahes Ajax, registreeru ja võida reis!

Korraldaja: Ajax
Auhind: 500 € reisikinkekaart
Tingimused: Kampaanias osalevad kõik kauplused üle Eesti. Registreerimisperiood on 17.09.2015–17.11.2015. Osalejad peavad kampaaniaperioodil ostma ühe Ajaxi toote (toodete täieliku loetelu leiate lisast „Loteriis „Pikendage oma puhkust Ajaxiga!” osalevate Ajaxi toodete loetelu“). Ostukviitung tuleb alles hoida ja registreerida.

Eesti Päevalehega New Yorki!

Korraldaja: AS Ekspress Meedia
Auhind: Reis New Yorki
Tingimused: Auhinnareisi loosimises osalevad lehe eraisikust tellijad, kellel on 03.01.2016 seisuga kehtiv ja makstud:
a. Eesti Päevalehe paberlehe (sisaldab ka digipaketi tellimust) vähemalt kolmekuuline tellimus või e-arve püsimakse leping ning kes on andnud märku loosimises osalemise soovist;
b. Eesti Päevalehe digipaketi (sisaldab lehe lugemise võimalust veebis, tahvelarvutis ja mobiilis) vähemalt kuuekuuline tellimus või e-arve püsimakse leping ning kes on andnud märku loosimises osalemise soovist.

Võida edasi-tagasi bussireis Lux Expressiga kahele Prahasse!

Korraldaja: MTÜ Eesti Noored Talendid
Auhind: Edasi-tagasi bussireis kahele Prahasse!
Tingimused: Osta YU ajakiri. Pildista ennast koos YU ajakirjaga ükskõik millises transpordivahendis (bussis, trammis, trollis, autos, taksos, rongis, laevas või lennukis). Riputa foto üles Instagrami või Facebooki, märgi pealkirjaks “Soovin sõita Prahasse” ja lisa #yumagazine.estonia.

Australian Gold lennutab puhkusele

Korraldaja: Kivilaine OÜ
Auhind: Tez Touri reisitšekk Egiptusesse 1044 € väärtuses
Tingimused: Kampaanias osalemiseks tuleb osta vähemalt üks Australian Gold-i toode ja registreerida ostutšekk interneti kaudu kampaanialehel www.australiangold.ee või saata SMS lühinumbrile 12010 järgmisel kujul: AGpuhkus tühik Ostutšeki number tühik Eesnimi tühik Perekonnanimi. Lühisõnumi hind on 0,20€.

Võida reis Ähtäri Zoo’sse koos laevapiletite ja hotellimajutusega!

Korraldaja: Tallinna Loomaaed ja Ähtäri Zoo
Auhind: Viking Line laevapiletid, kaks majutusööd ja sissepääs Ähtäri Zoo’sse. Perepakett (kuni 2 täiskasvanut ja 3 last).
Tingimused: Loosimisel osalemiseks tuleb vastata küsimusele Tallinna loomaaia Facebooki lehel või kodulehel; küsimusele saab vastata 9. novembrist 25. novembrini 2015; peab olema täisealine (või alla 18 aastane lapsevanema nõusolekul) ja elama Eestis; ei tohi olla Tallinna loomaaia töötaja või töötaja lähisugulane.

NB! Lugege kindlasti enne osalemist lähemalt kampaaniate tingimusi!

Leave a Comment