6 põhjust, miks lennukisõit on rongist etem

 

sky-blue-airplane-jet

Aeg iseendale!
Lennukisõidu ajal on end võimalik täielikult lahutada mobiililevist, Facebookist ja muudest sidevahenditest. Ja see ei häiri mitte kedagi, kuna kõik mõistavad, et üldjuhul ei saa lennukis kellegagi sidet pidada. See hakkab küll muutuma (nii mõnedki lennufirmad on hakanud WiFi-ühendust pakkuma), aga vähemalt lähiajal ei tohiks küll ükski ülemus kurjaks saada, kui lennureisi pärast ei saa kiiret vastust meilile.

photo-1444090542259-0af8fa96557e

Ebatavaliste vaadete ilu!
Kui tihti näed pilvede vahele? Oma kodu kõrgelt taevast? Lennukiga lendamine võib pakkuda ägedaid hetki, mis kergesti ei unune. Pealegi on need alati täiesti uutest vaatepunktidest. Rongil pole selle vastu midagi panna (nagu ka bussil ja autol)!

pexels-photo (8)

Ajavõit!
Kui kiireimad rongid kõrvale jätta, siis on rongisõidud pikad ja tüütud. Esimesed tunnid võivad ju huvitavad olla, aga kaheksa tunni möödudes igatseb hing pikamaalennuki meelelahutussüsteemi ja peatse maandumise järele (lõviosa lendudest on siiski alla 12-13 tunni). Aga pikad rongireisid … mõnes riigis võivad need kesta mitukümmend tundi.

aircraft-1023968_640

Eriline tunne!
Lennule minek on jätkuvalt eriline sündmus, mis sest, et see on üha populaarsemaks ja tavalisemaks transpordivahendiks saanud. Stardirajalt õhku tõustes on tunne, et kõik kodused mured jäävad selja taha ja ees ootab põnev seiklus või lõõgastav puhkus. Rongi rataste ragisemine ei jõua ligilähedalegi!

loco-178092_640

Rongireisid on romantiseeritud!
Tegelikult … kohutavalt romantiseeritud! Selles on süüdi filmid, mis annavad vale ettekujutuse rongireisi hurmavast kulgemisest läbi orgude ja mägede, luues ettekujutuse kolisevast masinavärgist kui soodsast pinnasest romantilistele hetkedele. Lennureis on kordades seksikam!

Leave a Comment