airBaltic avab Tallinnast 4 uut lennuliini

 

airBaltic jätkab laienemist Tallinna lennujaamas. Suvisel hooajal saab lennata airBalticuga Tallinnast otse Rooma, Zürichisse, Hamburgi ja Nice’i. Kui viimast kuulutati juba tükk aega tagasi välja, siis ülejäänud sihtkohad on täiesti värske uudis.

Kusjuures hiljuti ütles Martin Gauss, kes on airBalticu tegevjuht, et lennufirma kavatseb põhimõtteliselt hakata eestlastele rahvuslikuks lennufirmaks. See väide hakkab üha tõesem tunduma, kui võtta arvesse, et järgmiseks suveks opereerib lõunanaabrite lennukompanii Tallinnast tervelt 16 otseliini.

Aga teeme põhjalikuma ülevaate avatavatest liinidest:

Tallinn – Hamburg – Tallinn
4 lendu nädalas
Liin avatakse 29. märtsil 2020
Üks suund alates 69 eurost

Tallinn – Rooma – Tallinn
2 lendu nädalas
Liin avatakse 30. märtsil 2020
Üks suund alates 79 eurost

Tallinn – Zürich – Tallinn
3 lendu nädalas
Liin avatakse 31. märtsil 2020
Üks suund alates 79 eurost

Tallinn – Nice – Tallinn
2 lendu nädalas
Liin avatakse 1. mail 2020
Üks suund alates 99 eurost

Piletihinnad pärinevad airBalticu ametlikust pressiteatest. Siiski arvame, et reaalselt võib saada talve ja kevade jooksul neid lende odavama hinnaga. Praeguse info põhjal justkui algaks Nice’i lennud 198 eurost. Küll aga üldiselt airBalticu hinnastusi ja reisidiile jälgides tekib ootus vähemalt mõnikümmend eurot odavamatele piletitele.

Tegu on suurepärase arenguga, sest nüüd saab suvisel hooajal nii Šveitsi, Lõuna-Prantsusmaale, Itaaliasse kui Põhja-Saksamaale mugava otselennuga. Pealegi on vaja arvestada Nordica eemaldumist. Keegi peab ju tühimikku täitma!

Igal juhul hoiame airBalticu lendudel silma peal. Kui märkame kuskil soodsaid kuupäevi, siis anname sulle kohe teada.

Pildi allikas: airBalticu Facebooki leht