Wizz Air – lendamine, pagas ja soodusklubi

 

Wizz Air on Ungari odavlennufirma, mis on viimastel aastatel aina laienenud. 2016. aasta seisuga Wizz Air Tallinnast kuhugi otselende ei tee, kuid eestlastel on võimalik Wizz Airiga lennata näiteks Riiast ja Vilniusest paljudesse Euroopa linnadesse. Palanga-Klaipeda, Kaunase ja Turu lennuväljadelt stardib kokku vaid paar lendu.

Millised on Wizz Airi sihtkohad konkreetsemalt?

wizz

Kuidas on Wizz Airiga lennata?

Üldine lennukogemus Wizz Airiga meenutab teisi odavlennufirmasid. Erakordset teenindust või mugavust ei tasu firmaga lennates kindlasti oodata. Teenindus sõltub konkreetsest pardameeskonnast, mistõttu on raske olulisi üldistusi teha. Erinevalt tippklassi lennufirmadest võib ette tulla teeninduse kvaliteedi tugevat kõikumist. Pardal on kõik söögid-joogid raha eest. Samuti on võimalik erinevaid tooteid osta, näiteks parfüüme jms. Lennust maha jäämise või muude jooksvate probleemide korral on oluline teada, et kindlasti ei hakka Wizz Air agaralt varuvariantide nimel tööd tegema. Pigem suhtutakse leigelt ja pakutakse raha eest uute lennupiletite ostmist, kui vabu kohti on saadaval. Meeletult oluline on jälgida, et pagasi suurus jääks korrektsetesse mõõtmetesse ja ei kaaluks rohkem, kuna sellele järgnevad rahalised väljaminekud. Siiski erinevate kitsaskohtade kõrval on oluline toonitada, et üldjoontes on lennukid puhtad ja kui probleeme pole, siis on Wizz Airi näol tegu hea võimalusega odavamalt lennata. Pealegi Wizz Airi negatiivsed küljed puudutavad samamoodi ju teisigi odavlennufirmasid nagu Ryanair, easyJet jne.

By Kudak

By Kudak

Wizz Air ja pagas?

Tasuta on lubatud pardale kaasa võtta üks pagasiühik, mis mahub mõõtudesse 42 x 32 x 25 cm. Suurema käsipagasi (kuni 56 x 45 x 25 cm) jaoks tuleb eraldi lisatasu maksta. Priority Boardinguga inimestel on lubatud lisaks ühele pagasiühikule kaasa võtta üks “isiklik ese”, näiteks käe-, kaamera- või sülearvutikott, mis ei tohi olla suurem kui 40 x 30 x 18 cm.

Äraantava pagasi eest tuleb eraldi tasuda ja seda on soovitatav juba internetis teha, kuna lennujaamas võib hind oluliselt kallimaks kujuneda. Ühe äraantava pagasi kaal ei tohi olla rohkem kui 32 kg.

Täpsemaid nõudeid loe siit.

Kuidas odavaid Wizz Airi lennupileteid osta?
Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Mida kujutab endast Wizz Discount Club?

Wizz Discount Club on lennukompanii püsikliendiprogramm, kuid kahjuks pole sellega liitumine tasuta. Võimalik on maksta nii individuaalse kui grupiliikmelisuse eest. Individuaalne liikmestaatus kehtib inimesele koos ühe võimaliku lisanduva reisikaaslasega. Wizz Discount Club liikmed saavad alates 19.99 € maksvate piletite eest alati vähemalt 10 € soodustust. Samuti tehakse eraldi sooduskampaaniaid, mis on suunatud vaid klubiliikmetele. Lisaks sellele on võimalik saada soodustust pagasitasude pealt.

Leave a Comment