Praha reis – kuidas minna odavalt Prahasse

 

Praha on paljude arvates üks Euroopa kaunemaid linnu! Kuulus Tšehhi pealinn pole Eestist seitsme maa ja mere taga ning seepärast teemegi põhjaliku kokkuvõtte, kuidas Prahasse võimalikult odavalt kohale jõuda.

Praha reis

Odavalt bussiga Tallinnast või Riiast
Kuigi see on erandlik kampaania, siis Tallinnast ja Riiast on saanud piiratud arvu piletitega Prahasse vaid 1 euroga (Ecolines). Tavapärasemad kampaaniad promovad pileteid Tallinnast 25 euroga ja Riiast 20 euroga. Olgu öeldud, et tavahind on umbkaudu 50-60 eurot. Lux ja Simple Expresside kombineerimisel on võimalik Praha reisi edasi-tagasi hinnaks kujundada minimaalselt 80 eurot, ent erikampaaniate käigus võib see summa odavamaks kujuneda. Loe bussireiside kohta täpsemalt siit.

Taskukohase hinnaga lennud Helsingist Prahasse
Eeskujuliku odavlennufirma Norwegian abil saab lennata Helsingist Prahasse ja tagasi 60-90 euro eest, kuid seda siiski sooduspakkumiste najal. Tavahinnad on üle 100 euro.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

Praha reis 2

airBalticu lennud Prahasse
Keskmisest odavamaid lende Prahasse võib leida airBalticu kampaaniate ajal. Parima hinnaga piletid algavad tavaliselt 120 eurost edasi-tagasi lennupileti eest.

Autoga Prahasse
ViaMichelin sõiduplaneerija väidab, et autoga Tallinnast Prahasse sõites läbib keskmiselt 1600 kilomeetrit ja puhast sõiduaega kujuneb umbes 24 tunni jagu.

Praha reis 3

BOONUS! Ulmelised lennupakkumised algusega Prahast!
Läbi aegade on olnud Prahast mitmeid üllatavalt soodsaid lennupakkumisi, näiteks
a) Edasi-tagasi Prahast Tansaaniasse 369 €
b) Edasi-tagasi Prahast Sydneysse 141 €
c) Edasi-tagasi Prahast Etioopiasse 328 €
d) Edasi-tagasi Prahast Saudi Araabiasse 212 €

Niivõrd hämmastavate hindade põhjuseks on olnud ääretult madalad hinnad Turkish Airlinesiga või veahinnaga lennupiletite avastamine.

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment