Lennud Tenerifele – kuidas odavalt Tenerifele saada?

 

Tenerife on üks eestlaste lemmiksihtkohti, kuhu talveks soojema päikese kätte peesitama minna. Ees ei oota lämmatav ekvatoriaalne kuumus, vaid nii mõnegi arvamuse järgi mõnus keskmisest soojem Eesti suvi. Palmid ja soe vesi ka! Teeme ülevaate, kuidas odavalt Tenerifele saada ja millised lennud Tenerifele soodsaimaks võimaluseks kujunevad!

beach-406441_1280

Kombineeri odavlende algusega Tallinnast
Tallinnast ei lähe otseselt ühtki odavlendu Tenerifele, aga sellegipoolest on võimalik endale kombineerida odavad lennupiletid ühele menukaimale Kanaari saarele. Praktikas tähendab see Ryanairi lendu Frankfurt Hahni, Oslo Ryggesse või Londonisse ning sealt edasi Ryanairi või mõne teise odavlennufirmaga Tenerifele lendamist. Klappivad ühendused ja lennujaamad sõltuvad hooajast, seega peab lihtsalt enne reisi konkreetseid pileteid otsingusüsteemidest välja võluma. Odavlendude kombineerimisest loe siit ja siit.
Plussid
Odav hind
Miinused
Kui ajad ei klapi, siis ööbimine lennujaamas või lennujaama lähedal hotellis/hostelis
Kui üks lendudest ära jääb või esineb muid probleeme, siis lennufirma ei vastuta

Hinnad: Odavlendude kombineerimisel algusega Tallinnast kujuneb lennupiletite hinnaks ühe inimese kohta keskmiselt 110-210 EUR olenevalt hooajast, käimasolevatest pakkumistest ja etteostmisajast.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

Osta reisikorraldajalt ainult lennureis
Reisikorraldajad teevad Tenerifele parajalt palju pakettreise, kuid see ei tähenda, et ei tohiks omal käel majutuse ja muu planeerimisega tegeleda ning reisikorraldajalt ainult lennupileteid
küsida. Kõige odavamad reisikorraldajate ja -büroode kaudu hangitud lennupiletite hinnad on tihti viimase hetke reiside pakkumiste raames.
Plussid
Otselend Tallinnast, ajavõit
Kui lend ära jääb, siis reisikorraldaja peab lahendusi leidma
Miinused
Odavlendude kombineerimisest kallim hind

Hinnad: Reisikorraldajalt ostes on keskmiseks edasi-tagasi tšarterlennu hinnaks 300-400 EUR.

teide-473002_1280

Sõida lähiriikide lennujaamadest
Alati on võimalik alustada odavama lennu leidmisel reisi Tenerifele hoopiski Riiast, Helsingist või Stockholmist. Miks mitte Vilniusestki? Tallinna lennujaama lähiriikide vastu vahetamine ei tähenda kindlat rahalist võitu, kuid alati on kasulik alternatiive uurida.
Plussid
Odav hind
Miinused
Odavale hinnale lisandub lähiriigi lennujaama kohale jõudmine
Kui lennujaama on pikk transport, siis võib ootamatuid probleeme ette tulla, kuid lennufirma selle eest ei vastuta

Hinnad: Lähiriikide lennujaamadest lendamisel on keskmiseks hinnaks odavlennufirmadega 85-220 EUR.

Traditsiooniliste lennufirmade sooduskampaaniad
Tenerifele lendavad nii mõnedki suured lennufirmad, kuid nende piletid kujunevad kindlasti odavlennufirmadega võrreldes kõrgemaks. Sellegipoolest võib mõnikord sooduskampaaniatele peale sattuda ja näiteks Lufthansaga Tallinnast konkurentsivõimelise hinnaga Frankfurdi või Müncheni kaudu Tenerifele jõuda.
Plussid
Mugav
Kui üks lend jääb ära ja kõik lennud on ühe lennufirma piletil, siis vastutab lennufirma, et Tenerifele kohale jõuaksite
Miinused
Üldjuhul on hinnad kallid, peab Reisitargas jälgima sooduskampaaniaid või ootamatult odavaid hinnapakkumisi

Hinnad: Traditsiooniliste lennufirmade tavahindadega reisides jäävad piletihinnad 300-600 EUR vahele. Sooduskampaaniate korral võivad hindadeks kujuneda 180-300 EUR.

Kokkuvõttes on Eestist Tenerifele saamiseks kõige odavam viis odavlendude kombineerimine ja reisikorraldajate viimase hetke pakkumised lennureisidele ning aeg-ajalt lennu lähiriikidest alustamine. Kõige kallimaks kujunevad hinnad üldjuhul tavaliste lennufirmade teenuste kasutamine, kuid sooduskampaaniate ajal võib sellegipoolest mõistlikke hindu leida.

Millised on sinu kogemused Tenerife lendudega? Anna kommentaariribal teada!

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment