Põgenemas salapärase professori kabinetist

 

Seekord kajastame vahelduseks elamust, mis ei pärine küll Eestist, kuid selle kogemiseks ei pea mitme maa ja mere taha minema.

Hoonesse sisse astudes tervitas meid sõbralik omanik, kes rääkis üht-teist Wrong Room taustaloo kohta. Nimelt on leedukad live quest adventure atraktsiooni üsna hiljuti avanud ja see on kiiresti populaarsust kogunud. Tubadest käivad põgenemas nii kohalikud kui välismaalased. Lihtne see põgenemine küll pole!

Alguses anti meile lahendada üks väike klotsidest koosnev ülesanne, mis pani proovile loogika ja ruumilise mõtlemise. See oli soojenduseks, ruumis sees pidavat ees ootama kõikvõimalikke erinevaid ülesandeid, mille lahendamisest sõltub õigeaegselt hullumeelse professori kabinetist pääsemine. Tiimis saab olla 2-4 mängijat. Enam kui kahekesti on ilmselt lihtsam mängida, kuid neljakesti võib jällegi omavaheline kommunikatsioon keerulisemaks muutuda.

Wrong Roomi külastamist on raske edasi anda, kuna detailidesse laskumine viiks liialt palju ette rääkimiseni. Nii poleks sugugi põnev omal käel avastada ja just seetõttu oli toas sees pildistamine keelatud. Seiklus kestab täpselt tund aega, seina pealt näeb reaalajas, kuidas minutid aina vähenevad ja vähenevad. Selle tormilise 60 minuti jooksul kogesime üllatusi, pidime lahendama keerulisi ülesandeid, ragistama ajusid ja panime meeskonnatöö korralikult proovile.

Soovitame soojalt kohale minna ja proovida omal nahal järgi, mida tähendab hullumeelse professori kabinetist põgenemine!

2 kommentaari

  1. Riinu says:

    Lahe, tuleb ära proovida! 🙂

  2. Kadri says:

    Riias on ka selline koht olemas – Mystery House. Käisin just nädalavahetusel, soovitan!

Leave a Comment