REISI ODAVALT: Brasiilia reis ja Rio de Janeiro

 

Tüdruk Ipanemast. Rio de Janeiro. Iguassu joad. Mis veel Brasiiliaga seoses meenub? Meile tuleb meelde, et Brasiilia lennupiletid on vahel hinna poolest parajad kirved. Otsustasime läbi kammida sadu ja sadu lennudiile, analüüsida reisitrende ja hinnakõikumisi. Ja seda ainult ühe eesmärgiga. Teeme Teile ülevaate, kuidas võimalikult soodsalt Eestist Brasiiliasse saada ja Brasiilia reis võimalikult soodsaks teha. Lehvitagem Rio küngastel!

brazil-1164513_640

Kas alustada reisi Tallinnast?
Jah, miks mitte! Kui jälgida pikaajaliselt Tallinnast algavate soodsate piletite hindu, siis kõige soodsam pakkumine on alanud 230 eurost, aga kohe kindlasti on tegu erandliku hinnaga. Niivõrd isutavaid hindu igakuiselt ei leia! Täpsemalt koosnes see Tallinn-Milaano-Tallinn ja Turkish Airlines edasi-tagasi sooduspakkumisest Milaanost Sao Paulosse. Türklaste lennukompaniil on Tallinnastki algavaid soodushindu olnud, näiteks edasi-tagasi Tallinnast Sao Paulosse 460 euro eest. Üldjuhul on Brasiilia sooduspiletid pigem 500-600 euro vahemikus, seejuures sihtpunktiks Rio de Janeiro. Tavalisteks vedajateks on KLM koostöös Air France’ga, Alitalia, American Airlines.

Oleme märganud Eesti diililehtedel isegi kohale+koju lennupiletite 690 eurost pakkumist. Põhjenduseks oli toodud, et see on 250-300 eurot tavapärasest odavam. Tõsi, kui suvalised kuupäevad mõnes lennupiletite otsingumootoris sisse lüüa, siis ainuüksi Brasiilia reisi jaoks pakutavad hinnad on 800-1000 eurot. Samal ajal tasub ikkagi meeles pidada, et aeg-ajalt saab Tallinnast Rio de Janeirosse ja Sao Paulosse lennata 450-600 euroga. Tasub lihtsalt Reisitarka jälgides pakkumisi oodata!

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

waterfall-1417102_640

Kas minna Brasiiliasse mõne lähinaabri kaudu?
Üldjuhul on jäänud Helsingist ja Riiast algavad lennuleiud üle 500 euro või on täiesti võrdsed kodumaiste hinnapommidega. Seetõttu on erinevalt mõnest teisest sihtkohast tegu pigem harva juhusega, kui mujalt on taskukohasem reisi laustada. Kui sooduspakkumised kõrvale jätta, siis võib küll Helsingist lennu alustamine keskeltläbi pisut soodsam tulla.

beach-1210567_640

Muud variandid?
Eelnevalt on olnud igasuguseid põnevaid pakkumisi Euroopa linnadest Brasiiliasse. Näiteks Alitaliaga edasi-tagasi Rio de Janeirosse 360 euroga. Samuti kohale+koju lennupiletid Tallinnast Curitibale 510 euroga kasutades Air France ja GOL teraslinde. Seiklushimulised on saanud lennata suunal Praha-Sao Paulo-Rio de Janeiro-Madriid käies välja ainult 350 eurot.

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment