SUUR ÜLEVAADE: odavad lennupiletid Ameerikasse!

 

Soovid osta lennupiletid New Yorki? Lennata Los Angelesse? Sihiks Miami? Loodetavasti leiad siit artiklist näpunäiteid ja juhiseid, kuidas osta soodsa hinnaga lennud Eestist Ameerikasse. Juhendi loomiseks oleme läbi töötanud sadu lennupakkumisi, blogipostitusi ja uudiseid ning kamminud läbi kümneid veebilehti.

NB! Lennunduse maailm on pidevalt muutuv ja arenev. Seepärast võivad mõned soovitused aeguda. Teeme pidevalt tööd selle nimel, et kõik artiklid oleksid uue infoga.

Järgnevalt teeme ülevaate, kuidas lennata Tallinnast soodsalt Bostonisse, Chicagosse, Las Vegasesse, Los Angelesse, Miamisse, New Yorki, San Franciscosse, Seattle’sse ja Washington, D.C.’sse. Kliki vastava linna nimel, et liikuda artiklis vastava sihtkoha juurde või keri lihtsalt allapoole…

Kuidas osta odavad lennupiletid Tallinnast Bostonisse?
Atlandi ookeani kaldal asuv Boston on Massachusetsi osariigi suurim linn. Algusega Tallinnast pole just palju sooduspakkumisi Bostonisse olnud. Kõige soodsamad edasi-tagasi lennupiletid Bostonisse on müügil olnud 301 euroga! Tookord müüs sellise hinnaga pileteid SAS Scandinavian Airlines. Veidi kallimalt on saanud 340-370 euroga. Üldiselt on Boston linn, kuhu tasub vaadata sooduspakkumisi pigem Skandinaavia riikidest. Tavapärased hinnad jäävad 470-600 euro vahemikku. Seejuures on tüüpilisemateks lennufirmadeks Turkish Airlines, Lufthansa ja SAS. Ümberistumised toimuvad vastavalt Istanbulis, Frankfurdis või Kopenhaagenis.
NB! Riiast on korduvalt saanud alla 400 euro Bostonisse. Lõunanaabritel on üsna hea lennuühendus Norwegiani abil Skandinaaviaga, kust saab minna üpris soodsa hinnaga Bostonisse.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

Kuidas osta odavad lennupiletid Tallinnast Chicagosse?
Chicago on rahvaarvu suuruse poolest USAs kolmandal kohal ja seda paika tuntakse Tuulte Linna nime all. Michigani järve kaldale rajatud suurlinna on olnud aeg-ajalt Tallinnast algavaid soodsate lennupiletite pakkumisi. KLM, Air France ja Delta koostöös on pakutud lennupileteid Tallinnast Chicagosse lausa 242 euroga! Tegu oli erakordse sooduskampaaniaga, ent sarnase hinnasildiga piletite uuesti müügile tulek pole tulevikus sugugi välistatud. Tavaliselt jäävad sooduspakkumised pigem 360-400 euro ringi. Valdav enamus taolistest soodushindadest on olnud SAS Scandinavian Airlinesiga. Vahepeal on keskmisest madalamaid lennupiletite hindu pakkunud ka Lufthansa Frankfurdi kaudu ning Finnair koostöös American Airlinesi/British Airwaysiga Helsingi ja Londoni vahemaandumistega. Soodushindade väliselt jäävad lennud Tallinna ja Chicago vahel pigem 500-700 euro hinnavahemikku.

Kuidas osta odavad lennupiletid Tallinnast Las Vegasesse?
Las Vegas on pöörane meelelahutuse pealinn, kus täistuuridel elu ei peatu sekundikski! Tallinnast on kõige odavamad edasi-tagasi lennupiletid Las Vegasesse alanud 290 eurost. Tegu oli suuremat sorti lennupiletite soodusmüügiga, mille käigus oli vedajaks Finnair koostöös British Airwaysiga. Tallinnast algavaid sooduspakkumisi on Las Vegasesse harva postitatud. Odavateks lendudeks on peetud hindu, mis jäävad 300-420 euro kanti. Tavalised lennupiletite hinnad on pigem kallid, jäädes 600-900 euro vahemikku. Lennupiletite otsingusüsteemid ei pruugi alati kõikvõimalikke kombinatsioone arvesse võtta. Näiteks võid jälgida sooduspakkumisi Los Angelesse, San Franciscosse ja San Diegosse ning osta mõne USA odavlennufirma lennupiletid sealt Las Vegasesse. Samuti on võimalik kasutada Greyhound või mõne muu soodsama bussiliini võimalust. Kuivõrd Ameerika on “autostunud” riik, siis võib julgelt rentida auto mõnest sihtkohast, kuhu on odavamaid pileteid ja sealt juba omal käel Pattude Pealinna sõita.

Kuidas osta odavad lennupiletid Tallinnast Los Angelesse?
Los Angelesse soodsalt lendamise kohta oleme kirjutanud eraldiseisva loo, nii et lugemiseks VAJUTA SIIA!

Kuidas osta odavad lennupiletid Tallinnast Miamisse?
Florida tõmbemagnet Miami on eestlaste seas üks populaarsemaid sihtkohti Ameerika Ühendriikides. Tallinnast algavate edasi-tagasi lendude absoluutne hinnamadalik on olnud 220 euro juures. Tegu oli KLM ja Air France suurejoonelise piletikampaaniaga, mille käigus muutusid osade lennupiletite hinnad tavapärastest tunduvalt odavamaks. Enamasti on kõige taskukohasemad hinnad 350-450 euro vahemikus Finnairi, KLMi ja British Airwaysi teenuseid kasutades. Kõige tüüpilisemad hinnad Tallinnast Miamisse algavad 500-600 eurost, kui tegu pole mõne sooduskampaania või veahinnaga. Vahepeal on olnud Finnairi kampaaniahindu isegi algusega Tartust: edasi-tagasi lennupiletid Tartust Miamisse on Helsingi kaudu maksnud vaid 340-360 eurot. Stabiilsemalt saab sooduslende Floridasse Skandinaavia odavlennufirma Norwegianiga. Näiteks on iga paari kuu tagant saadaval värske kogus 200-300 euroseid pileteid Stockholmist Fort Lauderdale’i lennujaama, mis asub nimele vaatamata ikkagi Miamis. Kui lisada juurde soodsad otselennud Tallinnast Stockholmi, siis võib niiviisi kokku panna kena hinnaga edasi-tagasi reisi. Oluline on jälgida, et erinevate kompaniide lendude vahele jääks piisavalt varuaega.

Kuidas osta odavad lennupiletid Tallinnast New Yorki?
New Yorki tasukohaselt reisimise kohta oleme kirjutanud eraldiseisva loo, nii et lugemiseks VAJUTA SIIA!

Kuidas osta odavad lennupiletid Tallinnast San Franciscosse?
Golden Gate Bridge. Fisherman’s Wharf. Treasure Island. San Franciscos on kompaktne linn, kus jätkub tegevust tükiks ajaks. Kalifornias asuvasse linna on kõige odavamad edasi-tagasi piletid olnud saadaval 305 euroga. Teiste sooduskampaaniate käigus on korduvalt pakutud lennupileteid 300-400 euro eest. Tavaliselt on need jagunenud kahte kategooriasse: KLM/Air France või Finnair/British Airways kompaniide lennud. Kui vaadata suvalisel hetkel lennupiletite hindu Tallinnast San Franciscosse, siis jäävad need alatihti 550-900 euro vahemikku. Paar kuud enne suvist perioodi on tihti piletite hinnad tõusnud üle 1000 euro, mistõttu vajab soodsam lendamine veidi rohkem tööd. Näiteks tasub vaadata lennupileteid algusega Helsingist, Riiast või Stockholmist. Üldiselt on Stockholmiga kõrvutades põhja- ja lõunanaabrite lennuühenduste kasutamine mõistlikum, kuna Soome ja Lätti saab odavamalt kohale. Samas on mõnikord suuri kampaaniaid otselendudele Tallinnast Stockholmi ja sellises kontekstis võib soodsam pakkumine Rootsist San Franciscosse ikkagi ära tasuda.

Kuidas osta odavad lennupiletid Tallinnast Seattle’sse?
Tallinnast algavaid lende USA läänerannikule leidub mõnikord üsna soodsa hinnaga. Tihti on need siiski Los Angelesse ja San Franciscosse, mitte Seattle’sse. Sellegipoolest on leidunud soodsaid pakkumisi edasi-tagasi lendudele Tallinnast Seattle’sse. Hinnad on jäänud 300-370 euro vahemikku ja lendude opereerijaks on olnud KLM/Air France koostöös teiste ettevõtetega. Tavalised hinnad kipuvad jääma kallimasse hinnaklassi: suurem osa lende hakkab 650-800 eurost. Seepärast tasub vaadata, kas lende Seattle’sse on võimalik soetada tunduvalt odavamalt Helsingist või Riiast. Samuti on mõnikord laiemad lennukampaaniad Saksamaalt ja Suurbritanniast ning soodsate lennuühenduste korral tasub Tallinnast edasilennuks sobivatesse riikidesse reisimine küllaga ära.

Kuidas osta odavad lennupiletid Tallinnast Washington D.C.’sse?
Edasi-tagasi lennupileteid Tallinnast Washingtoni (mitte segi ajada osariigiga) on korduvalt müüdud erinevate sooduskampaaniate käigus. Siiani on soodsaimad lennud olnud 270 euroga, seejuures opereerisid lende Brussels Airlines ja United Airlines. Samuti on olnud mõnusaid hindu Finnair/British Airwaysi ja KLM/Air France repertuaaris. Enamasti on jäänud parimad lennupakkumised 330-390 euro vahele. Võrreldes lääneranniku linnadega on tavalised lennupiletite hinnad Tallinnast Washington, D.C.-sse veidi odavamad. Keskmine piletite hind jääb suvise hooaja väliselt 500-700 euro vahemikku. Peamised pakkujad on Turkish Airlines, SAS Scandinavian Airlines ja Lufthansa. Lennud toimuvad vastavalt Istanbuli, Stockholmi/Kopenhaageni või Frankfurdi kaudu. Konkurentidest on tavaliselt Lufthansa paarisaja euro võrra kallim.

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment