Kolumbia reis ja soodsad lennupiletid Bogotasse

 

Kolumbial oli veel 10-15 aastat tagasi hämar kuulsus. Välisuudiste kaudu jõudsid eestlasteni ärevad kuuldused geriljarühmituste tegevusest, rünnakutest, lokkavast kuritegevusest… Nüüd aga seostub Kolumbia pigem troopiliste randade, kaunite külade ja seiklustega vihmametsas. Kolumbiast pole saanud paradiis, aga pingutused maine parandamiseks on tõesti ära tasunud. Aga kuidas haarata võimalikult soodsaid lennupileteid Kolumbiasse ja teha selle abil reis võimalikult odavaks?

accordion-1105008_640

Turkish Airlines + Tallinn
Türklaste rahvuslikul lennufirmal polnud tükk aega liinilende Kolumbiasse, ent kui need avati, siis juba peatselt oli võimalik Tallinnast Bogotasse lennata 460-470 euroga. Sarnaseid sooduskampaaniaid võib suure tõenäosusega ikka ja jälle ette tulla.

laguna-1418870_640

KLM + Tallinn ja Riia
KLM on nii Tallinnast kui Riiast pakkunud konkurentsivõimelisi hindu Kolumbia suundadel. Täpsemalt on saanud lennata nii Calisse kui Bogotasse keskmiselt 470 euroga. Tõeliselt hea reisidiil!

children-203342_640

Airberlin ja United + Helsingi
Kunagi sai lennata Airberlini ja Unitediga Helsingist Bogotasse uskumatult soodsa 330 euroga. Kahjuks oli tegu pigem ühekordse juhupakkumisega. Mõnikord on postitatud pakkumisi jagavate portaalide nimekirjadesse edasi-tagasi lennupileteid Helsingist Kolumbiasse 600-700 euro eest. Argihindadest on need küll soodsamad, kui tõeliselt reisitarkadeks diilideks need ei kvalifitseeru!

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

sunset-1417200_640

Turkish Airlines + muud Euroopa linnad
Eelnevalt saime teada, et Tallinnast on Turkish Airlines pakkunud võrdlemisi soodsaid hindu Kolumbiasse. Teistest Euroopa linnadest on olnud veelgi odavamaid pakkumisi! Amsterdamist, Budapestist, Kopenhaagenist ja mujaltki on saanud edasi-tagasi lennupiletid 340 euroga. Olgu öeldud, et hinnavahest hoolimata maksab Eestist nendesse linnadesse kohale saamine samuti päris paraja raha. Seetõttu ei pruugi sugugi nende pakkumiste kasutamine kujuneda 450-470 euro suuruste Tallinna piletite soetamisest soodsamaks. Äärmiselt võivad mõned seiklusjanulised ja noored hinged sõita Tallinnast Budapesti odavate Simple/Lux Express piletitega ja sealt juba edasi Kolumbia reisi alustada.

colombia-987986_640

Veahinnad veavad soodsalt kohale!
Kolumbiasse on olnud korduvalt veahindu erinevatest Euroopa suurematest linnadest. Madriidist sai Bogotasse ja tagasi lennata 280 euroga, lennufirmadeks olid TAM ja COPA. Seejuures on TAMil ajaloos veelgi veahindadega lennupiletite müüki ette tulnud.

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment