Seišellid – kuidas odavalt kohale saada?

 

Seišellidele minnakse tavaliselt ainult kolme asja jahtima. Päikest, lumivalget liiva ja helesinist merevett! Just puhkusereisi täiuslikuks muutva kolmiku leidmise nimel oleme teinud ülevaate, kuidas reisida Eestist Seišellidele võimalikult soodsa hinnaga. Kohtume rannaliival!

seychelles-1219563_640

Kõigepealt heidame pilgu, millised on tavalised hinnad Tallinnast Seišellidele. Nagu näha, siis enamjaolt jäävad hinnad 800-1100 euro vahemikku.

sey1 sey2 sey3

Millised on seevastu tüüpilised hinnad algusega Riiast või Helsingist?

sey4 sey6sey7

Argiste hindade juures pole Tallinnast väljumisel lähiriikidega võrreldes olulist vahet. Seega liigume kõige odavamate variantide juurde, mille abil Eestist Seišellide päikese rüppe lennata.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

seychelles-1028036_640

Air Seychelles Euroopa suurlinnade kaudu
Minevikus on olnud pakkumisi, millega on saanud edasi-tagasi Tallinnast Seišellidele vaid 465 euro eest. Näiteks olid lennud Milaano-Seišellid-Pariis müügis 292 euroga ja sellele lisandusid airBalticu lennud Tallinn-Riia-Milaano ning Pariis-Tallinn.

sey8

Aafrika lennufirmad Euroopa pealinnadest
Nii mõnelgi korral on saanud Euroopa suurriikide pealinnadest soodsalt Seišellidele Kenya Airwaysi ja Ethiopian Airlinesi lendudega. Loomulikult on vahemaandumised olnud vastavalt Keenias ja Etioopias. Taoliseid pakkumisi on võimalik ühendada Tallinnast algavate odavlennufirmade repertuaariga või lihtsalt keskmisest soodsamate lennupakkumistega. Allpool nähtava variandi korral sai Dublinisse lennata Ryanairiga Tallinnast või Riiast.

sey9

Seega, Seišellidele pääsemiseks on kõige soodsam variant jälgida Reisitarka, kuna selliste soodukate peale on juhuslikult raske komistada. Jooksvalt pileteid hankides tasub aga arvestada, et odavaima hinnaga piletid jäävad 700-900 euro vahemikku.

Aga odavlennufirmad? Nendega saab kindlasti Seišellidele!
Kahjuks ei maandu Mahe lennujaamas (põhiline “värav” Seišellidesse) ühtki odavlennufirmat. Pigem on lennufirmade hulgas suured kompaniid nagu Emirates, Ethiopian Airlines, Etihad Airways ja Qatar Airways (hakkab 2016. detsembrist taas lendama).

rock-1027979_640

BOONUS!

Mida koha peal teha?
– Rannad
– Veesport
– Matkamine
– Päevitamine
– Ökoturism
– Fotograafia
– Mesinädalad

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment