Aeroflotiga lendamine – mida peaks ootama?

 

Aeroflot (SU) on Venemaa suurim lennufirma, mille lennud on eestlastele tuntud hea viisina Tallinnast Venemaale saamiseks. Samuti on Aeroflot inimestele meelde jäänud mitmete soodsate kampaaniahindade poolest, näiteks Jaapanisse, Maldiividele ja Indiasse.

Millised on Aerofloti sihtkohad?

Euroopa

aeroflot_euroopa

Aasia

aeroflot_venemaa

Venemaa & lähiriigid

aeroflot_venemaa

Lisaks New York, Washington, Los Angeles, Miami, Havana, Beirut, Teheran, Dubai j Tel Aviv.

Kuidas on Aeroflotiga lennata?
Töötasime läbi sadu hinnanguid ja arvamusavaldusi ning selgus, et keskeltläbi hinnatakse enim Aerofloti uute lennukite puhtust, kohati teeninduse head taset ja pakutavat toiduvalikut. 2013. aasta augustist on kõikidel Aerofloti lendudel alkohoolsete jookide müük keelatud. Probleeme on esinenud pagasiga, nii mõnedki on leidnud, et toit jääb osadele juhtivatele lennufirmadele alla. Samuti pidavat teeninduse tase olema üsna kõikuv.

Milline toit välja näeb?
Vajuta siia, et uurida lähemalt Aerofloti lendudel pakutava toitlustuse kohta. Sellele veebilehele on inimesed enda tehtud pilte üles laadinud.

Aeroflotiga lendamine

Aerofloti lennuk õhku tõusmas

Pagasireeglid Aerofloti lendudel
Economy ja Comfort klassis on lubatud üks ühik käsipagasit, mille kaal ei tohi ületada 10 kilogrammi. Pikkus + kõrgus + laius ei tohi ületada 115 cm. Äriklassis on mõõtmed samad, ent kaal ei tohi ületada 15 kilogrammi. Samuti on lubatud pardale võtta väikese käekoti, vihmavarju, jalutuskepi jms. Täpse nimekirja vaatamiseks vajuta siia.

Economy klassis on lubatud üks ühik äraantavat pagasit, mille kaal ei tohi ületada 23 kilogrammi. Economy Premium ja Comfort klassides on lubatud võtta kaasa kaks ühikut äraantavat pagasit, ent kummagi kaal ei tohi ületada 23 kilogrammi. Äriklassis on lubatud samuti ära anda kaks ühikut, kuid seejuures ei tohi kummagi kaal ületada 32 kilogrammi. Erandite nägemiseks vajuta siia ja keri lehel allapoole.