Viimase hetke pakkumised – kogukas nimekiri aja kokkuhoiuks

 

Viimase hetke pakkumised on suurepärane võimalus hoida puhkusereisilt või lennupiletitelt raha kokku. Turismifirmadele on kasulik, kui lennud ja hotelliplaanid on võimalikult suure täituvusega lähtudes algsest plaanist.

Just seetõttu tegime teile aja kokkuhoiuks põhjaliku nimekirja erinevatest Eesti veebilehtedest, kust on võimalik näha viimase hetke pakkumisi ja lende.

Kuigi osad pakkumised kipuvad korduma, siis kõik lehed kindlasti ei dubleeri teineteist ja seetõttu ei tasuks ainult ühe portaali pakutuga rahulduda. Kiiret reageerimist ja head reisi!

NB! 19. juuni 2023 seisuga tasub vaadata järgnevat ülevaadet: 🥰 VIIMASE HETKE PAKKUMISED: Tallinnast Türgisse al 179 €

#1 SAIT: Viimase hetke reisipakkumised

☝️ Arvesta, et kõik antud pakkumised on hinnaga kahele inimesele kokku! ☝️

Kõige olulisem leht, kui soovid leida parimad viimase hetke reisipakkumised algusega Tallinnast. Tegu on reisikorraldajaga, nii et saad vahele jätta kõikvõimalikud “eksperdid” ja “reisispetsialistid”, kes tahavad mõne broneeringuankeedi täitmise eest sinult vahendustasu nõuda.

Parem ole ise oma reisi peremees ja kui tahad “eelnevate klientide tagasisidet”, siis lihtsalt kasuta paarkümmend sekundit Googlet, et näha hotelli arvustusi.

Vahel on siit leides viimase hetke pakkumised odavaima kategooriaga hotellidesse 200 € kuni 300 € ning tipptasemel hotellidesse 700 € kuni 1600 € (kusjuures tavahinnad võiksid olla 1700 € kuni 2600 €)!

 

Skyscanner Last Minute Deals

Kui sind huvitavad viimase hetke pakkumised nagu Portugali 51 euroga, Napolisse 27 euroga ja Inglismaale 17 euroga, siis antud portaalist paremat varianti on raske leida. Näiteks antud postituse loomise hetkel olid saadaval 142-eurosed Tallinnast Sharm el Sheikhi ja tagasi. Enamjaolt on kõik viimase hetke pakkumised maksimaalselt 1-2 nädala raames saadaval.

1

Lastminute.ee
Tegu on mugava lehega, sest sealt saab valida sihtkoha, reisi pikkuse, majutusliigi ja muid kriteeriume ning seejärel otsinuppu vajutades kuvab süsteem hinna järgi kasvavalt võimalikud lähiajal toimuvad viimase hetke reisid. Plussiks võib lugeda võimalike algpunktide hulka Tallinna kõrval ka Riia, Helsingi ja Stockholmi kuulumist.

2

Lennupiletid.ee viimase hetke pakkumised
Lennupiletid.ee keskkonnas on viimase hetke reisid toodud välja konkreetsete hindadena erinevatest algpunktidest lähtuvalt. Seega pole vaja eraldi otsingut tegema hakata, vaid lehe külastamisel saab viimase hetke pakkumistest kohese ülevaate, näiteks Kanaari saared: Tenerife, Hispaania 499 EUR. Reisile peale klikkides on võimalik seda broneerima hakata.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia Facebooki lehe külastamiseks!

3

Aurinko viimase hetke pakkumised
Aurinko viimase hetke reiside leht toimib pika nimekirjana, mis alguses jookseb kuupäevade järgi, kuid nii üla- kui kõrvalmenüüst on võimalik viimase hetke reise järjestada näiteks alguspunkti, kestuse ja hinna põhjal. Kasulik on see, et väljumisi saab filtreerida reisipaketi või lennu alusel. Kui huvitavad ainult soodsad viimase hetke tšarterlennud, siis saab paremal pool asuvas menüüs vastava linnukese märkida.

4

Novatours viimased kohad
Novatoursi kodulehelt on võimalik viimase hetke reise sorteerida hinna, kuupäeva, sihtkohtade, kestuse ja toitlustuse põhjal. Kena lahendusena mõjub see, et iga pakkumise juures on juba üldnimekirjas pilt, mis annab aimu konkreetsest hotellist.

5

Estravel kodulehe viimase hetke pakkumised
Estraveli kodulehel on viimase hetke reiside rubriigis pikk nimekiri kõikvõimalikest väljumistest ja variantidest algusega nii Tallinnast kui Helsingist. Eristada on võimalik sihtkohta, väljalennu kuupäeva, reisi kestvust ja hinnavahemikku. Reisipakkujateks on peaasjalikult Finnmatkat, Aurinko ja Aurinkomatkat.

Kuid see pole veel kõik…
Nende viie lehe pakkumisi uurides on võimalik saada üsna täielik pilt konkreetse ajahetke olukorrast viimase hetke reiside turul. Järgnevalt teeme nimekirja mõningatest Soome, Rootsi ja Norra, viimase hetke reisipakkumiste lehekülgedest. Nende kasutamise jaoks on vaja keeleoskust, Google Translate veebilehe tõlget või lihtsalt läbi närimist (mõned asjad on loogiliselt tuletatavad). Soovitame siiski hoolikalt üksikasjad üle kontrollida, et keeleprobleemi pärast reis alla ootuste poleks.

9

Rantapallo äkkilähdöt
Arvatavasti üks parimaid Soome lehti, kuhu on kokku kogutud erinevad Soomest väljumisega viimase hetke pakkumised. Näiteks sisaldavad need Aurinkomatkat, Finnamatkat, Tjäreborg, Apollomatkat, Lomamatkat, LowCost Holidays ja Scandjeti pakutavat.

6

Sistaminuten.se
Rootsi veebileht, kus on suur hulk erinevaid pakkumisi Rootsist, Norrast ja Soomest.

7

Ticket.se Sista minuten
Samuti rootslaste veebileht. Laiemalt leiab portaalist kõiksugu pakkumisi, kuid eraldi Sista minuten rubriik kuvab sooduspakkumisi algusega erinevatest Rootsi linnadest. Positiivne on see, et eraldi kastike on tehtud kõik-hinnas (All Inclusive) reiside jaoks, näiteks loo kirjutamise ajal oli odavaim pakkumine Stockholmist 3328 SEK eest Egiptusesse.

8

ebookers.no Siste minutt reiser
Rahvusvahelise ebookersi portaali Norra versioonis on eraldi rubriik, kuhu kantakse viimase hetke pakkumised, mille lähtepunktiks on Oslo. Valida on võimalik nädalavahetuse linnapuhkuste, päikesereiside ja viimase hetke lendude vahel. Mõnikord on sealt võimalik tõeliselt odavaid reise leida. NB! Kindlasti jälgi Oslo järel sulgudesse kantud lennujaama koodi. RYG, TRF ja OSL pole samad lennujaamad!

Eesti reisikorraldajatel pole enam viimase hetke pakkumisi!?
Internetiavarustes liigub müüt, et Eesti reisikorraldajatelt pole võimalik enam viimase hetke reise saada, kuna firmad ei jäta endale riski võimalust ja korraldavad täieliku täituvusega reise. Sooduspakkumisi ja viimase hetke reise pikemaajaliselt jälgides selgub, et Soomest ja Lätist on suurem tõenäosus viimasel hetkel soodsamaid reise broneerida, kuid aeg-ajalt langetatakse hindu kodumaiste pakkujate poolt samuti.

Mida pidada silmas viimase hetke pakkumiste hotelle valides?

Kas tunned põnevust, mida viimase hetke reisipakkumised pakuvad? Suurepärased hinnad, mõnikord isegi luksuslike majutuskohtade juures, võivad tekitada põnevust ja seiklushimu. Kuid enne, kui pakid oma kohvri ja valmistud minema, on mõned olulised punktid, mida pead arvestama, et saada parim võimalik kogemus.

Asukoht

Esimese ja ühe olulisema punktina tuleb meeles pidada hotelli asukohta. Viimase hetke pakkumiste hotellid võivad asuda kesklinnast kaugemal või turismiobjektidest eemal. See pole probleem, kui sul on auto või kui oled nõus kulutama rohkem aega ja raha transpordile. Kuid on oluline seda meeles pidada ja enne broneerimist teha vajalikke uuringuid.

Mis sisaldub hinnas, mis mitte

Teine punkt, mida tasub mõelda, on see, mida hinna sisse kuulub. Kas hommikusöök on kaasas? Mis on hotelli reeglid Wi-Fi, parkimise ja muude teenuste osas? Mõnikord võivad need lisakulud kiiresti kokku lüüa ja muuta soodsa pakkumise hoopis kalliks.

Arvustused

Kuigi viimase hetke pakkumised võivad olla ahvatlevad, on oluline võtta aega ja lugeda hotelli kohta tehtud arvustusi. Muud reisijad võivad pakkuda kasulikku teavet hotelli teeninduse, puhtuse, mugavuste ja üldise kogemuse kohta.

Lennuühendused ja transfeerid

Mõned viimase hetke hotellipakkumised võivad sisaldada lende, kuid need lennud ei pruugi alati olla kõige mugavamad. Kas on olemas transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi? Kui ei, siis kui lihtne on hotelli jõuda omal käel?

Reisikindlustus

Viimase, kuid mitte vähem olulise punktina, mõtle oma reisikindlustuse peale. Tühistamiskaitse võib olla eriti oluline, kui plaanid broneerida viimase hetke reisi. Kindlusta, et oled enda ja oma reisi kaitsnud ootamatute sündmuste eest.

Viimase hetke hotellipakkumised võivad olla fantastilised võimalused põgeneda igapäevaelust ja nautida mõnda uut sihtkohta. Kuid on oluline mõelda läbi kõik ülalmainitud punktid, et teha parim võimalik valik ja nautida oma puhkust täiel rinnal. Seega võta aega, tee oma kodutööd ja valmistu suurepäraseks seikluseks.

Viimase hetke reisid — mida kindlasti jälgida broneerimisel?

Kui tunned, et igapäevaelu vajab pisut vaheldust ja soovid põgeneda argirutiinist, siis võib viimase hetke reis olla just see, mida vajad. Kuid enne, kui haarad pakkumise järele, mis näib liiga hea, et tõsi olla, kaalu mõned olulised punktid.

  • Esimene asi, mida mõelda, on sinu paindlikkus. Viimase hetke reisid pakuvad sageli suurepäraseid võimalusi, kuid need nõuavad tavaliselt paindlikkust reisikuupäevade ja sihtkohtade osas. Enne broneerimist küsi endalt, kas sul on võimalik reisile minna lühikese etteteatamisega.
  • Järgmine küsimus, mida endalt küsida, on seotud reisi maksumusega. Mõnikord võivad viimase hetke pakkumised olla uskumatult soodsad, kuid on oluline mõista, mida need hinnad sisaldavad. Kas see hõlmab majutust? Lende? Toitlustust? Aktiivsusi? Kui mitte, siis võib see odav pakkumine lõpuks osutuda üsna kalliks.
  • Broneerimisel tasub alati hinnata ka hotelli asukohta. Viimase hetke pakkumised võivad sageli pakkuda majutust hotellides, mis asuvad väljaspool linna keskust või populaarsete turismikohtade läheduses. Kuigi see ei pruugi olla probleem, kui oled valmis transportimise eest lisatasu maksma või kui naudid rahulikumat atmosfääri, tasub seda siiski enne broneerimist kaaluda.
  • Samuti on oluline uurida lennuühendusi. Viimase hetke pakkumised hõlmavad sageli odavlennufirmasid või mitme ümberistumisega lende. Uuri lennugraafikut ja ühendusi hoolikalt, et veenduda, et oled kõigeks valmis.
  • Lõpuks, aga mitte vähem oluliselt, mõtle oma reisikindlustuse peale. Kuigi on ahvatlev hüpata suurepärasesse viimase hetke pakkumisse, on äärmiselt oluline veenduda, et sul on korralik reisikindlustus, mis katab tühistamise, reisitõrke ja meditsiiniabi.

Viimase hetke reis võib olla põnev ja spontaanne viis maailma nägemiseks ja uute kogemuste saamiseks. Kuid nagu kõigi reiside puhul, on oluline teha oma kodutöö ja teha teadlikke otsuseid. Enne broneerimist mõtle hoolikalt läbi oma vajadused ja eelistused, uuri pakkumise tingimusi ja tee endale selgeks, mida reis sisaldab. Seejärel saad nautida oma seiklust teadmisega, et oled teinud parima võimaliku valiku.

Miks teevad Eesti reisikorraldajad viimase hetke diile?

Kas oled märganud, kui palju viimase hetke pakkumisi tuleb Eesti reisikorraldajatelt Türgisse ja Egiptusesse? Neid populaarseid sihtkohti pakutakse sageli viimase hetke diilidena ja sellel on mitu head põhjust.

Lai valik lende ja majutusi

Esiteks, nii Türgi kui Egiptus on populaarsed turismisihtkohad, kuhu lendavad mitmed lennufirmad. Sellest tulenevalt on reisikorraldajatel lai valik lende ja hotelle, mille vahel valida. Lai valik tähendab ka suuremat tõenäosust, et mõned lennud või hotellitoad jäävad müümata, seega neid pakutakse viimase hetke pakkumistena, et vältida tühje kohti.

Hooajalisus

Teiseks, mõlemad sihtkohad on hooajalised, mis tähendab, et teatud aastaaegadel on nõudlus suurem. Reisikorraldajad planeerivad sageli rohkem lende ja majutusi populaarsetel aegadel, kuid kui nõudlus ei ole oodatult suur, võivad nad pakkuda viimase hetke pakkumisi, et täita vabad kohad.

Pakettreisid

Kolmandaks, nii Türgi kui Egiptus on populaarsed pakettreisi sihtkohad. Pakettreisid on sageli suuremad ja sisaldavad rohkem teenuseid, mis tähendab, et neid on keerulisem müüa, eriti viimasel hetkel. Seega on suurem tõenäosus, et reisikorraldajad pakuvad soodushinnaga viimase hetke pakkumisi.

Kulude kompenseerimine

Neljandaks, reisikorraldajad peavad kompenseerima oma kulusid. Iga tühi koht lennukis või hotellitoas on potentsiaalselt kaotatud tulu. Viimase hetke pakkumiste abil saavad nad vähendada kahjumit, müües kohti madalama hinnaga.

Kokkuvõttes on viimase hetke pakkumised suurepärane võimalus reisisõpradele, kes otsivad soodsat puhkust Türgis või Egiptuses. Kuid on oluline meeles pidada, et viimase hetke pakkumised tähendavad sageli paindlikkust reisikuupäevade ja majutuse osas. Enne broneerimist veendu, et oled teadlik kõigist tingimustest ja et pakkumine sobib sinu reisieelistustega.

Leave a Comment