Kuidas osta lennupiletid ja reis New Yorki alla 300 euroga?

 

New York City on maailma üks kõige ihaldusväärsemaid linnu. Paljudel inimestel on NYC linnade nimekirjas, kus nad tahavad kohe kindlasti vähemalt korra elu jooksul ära käia. Ja see on arusaadav. Suurlinnas on nii palju filmidest ja sarjadest tuttavaid paiku nagu Times Square, Vabadusesammas, Fifth Avenue jne. Ausalt, neid kohti võikski loetlema jääda. Samuti pakub nii mõnelegi huvi sellest hiiglaslikust metropolisest edasi reisimine, näiteks alustades Ameerikat läbivat autotrippi või hoopiski peatselt mõnele troopilisele Kariibi mere saarele edasi lennates. Olenemata täpsematest plaanidest teeme paraja ülevaate, kuidas reisi Eestist või lähiriikidest alustades võimalikult taskukohaseks teha. Milleks maksta samade lennupiletite eest teadmatuse tõttu rohkem, eks!

taxi-cab-381233_640

Lendame Tallinnast New Yorki
Kõige odavamad edasi-tagasi lennud Tallinnast New Yorki on alanud 290 eurost ja need on korraldatud Finnairi-British Airwaysi koostöö tulemusena. Loomulikult on niivõrd säästliku hinnasildiga sõidud kujunenud parajaks hitiks ja tavaliselt on seesuguse hinnaklassiga lennupiletid üsna ruttu läbi müüdud. Suurde Õuna on meile teadaolevalt küll saanud Tallinnast isegi 270 euroga, kui KLM partnerluses kohaliku lennukompaniiga selliseid hindu pakkus. Tegemist oli küll ühekordse pakkumisega, nii et edaspidi nii soodsaid diile enam hollandlastelt oodata ei saa.

Keskmisest taskukohasemaid pileteid Eestist Vabadusesamba linna võib küll edaspidigi oodata Finnairilt ja Lufthansalt. Mõlemal on olnud argihindadest odavamaid variante, mis on jäänud 300-400 euro vahemikku.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

statue-of-liberty-267948_640

Lendame Riiast New Yorki
Läti pealinnast pole olnud Eestiga võrreldes oluliselt paremate hindadega lende. Siiani üks parimaid variante oli airBaltic koos Air France ja Deltaga edasi-tagasi Riiast New Yorki 267 euroga. Samuti on saanud Norwegiani lennuteenuseid kasutades Riiast NYC’sse 310 euro eest. Kuigi leidub sihtkohti, kuhu saab Riiast lende alustades regulaarselt soodsamalt, siis New York pole üks nendest sihtkohtadest.

new-york-690375_640

Lendame Helsingist New Yorki
Helsingist on saanud Scandinavian Airlinesiga edasi-tagasi lennud New York City’sse 290-320 euroga. Häid hindu on Helsingist tihtilugu Tallinnaga võrreldes rohkem saadaval. Näiteks pakkus British Airways ja Virgin Atlantic kohale+koju otsi 320 euroga.

central-park-1046220_640

Kuidas veel Empire State Buildingu kodulinna saada?
Oslost algavatele lendudele on Norwegian minevikus kütnud tõeliselt kuumi hindu nagu edasi-tagasi reis ainult 215 euro eest. Samas võib kitsalt piiritletud kuupäevadeks Oslosse saamine üsna kalliks osutuda, mistõttu ei tasu hinnalangus finantsiliselt enam ära. Samuti on nii mõnelgi korral ohhoo-kui-madalaid-hindu erinevatest Euroopa pealinnadest, ent need tasuvad ära ainult siis, kui kohale on võimalik saada odavlennufirmasid kasutades.

Mõeldav on lennata mõnesse NYC lähedal asuvasse suurlinna ja sealt bussi, rongi või rendiauto abil legendaarsesse sihtkohta kulgeda. Võimalike lähtekohtade hulgas on Toronto, Washington D.C. ja Boston. Muidugi peab sel juhul olema tegu arvestatavalt hea lennuleiuga, et taoline lõikamine end tõeliselt ära tasuks. LOE SIIT, kuidas üldiselt Ameerika linnadesse soodsalt lennata!

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment