Tai reis – lennupiletid Taisse odavalt kätte

 

Öeldakse, et Tai on naeratuste maa. Võib-olla on see üks põhjustest, mis viib igal aastal parajaga hulga eestlasi Tai päikese alla puhkama ja rändama. Tai reiside märgatava populaarsuse tõttu oleme kokku kogunud erinevaid viise, kuidas odavalt lennupiletid Taisse hankida. Head reisi!

Norwegian algusega Helsingist ja mujalt põhjamaadest
Norwegian on odavlennufirma, mis erinevalt mitmetest konkurentidest pakub pikamaalende ookeani taha. Loomulikult pole need nii odavad nagu Ryanairi lennud Euroopa riikide vahel, aga siiski pakuvad tunduvalt soodsamat võimalust Taisse lennata. Üldjuhul on kõige odavamad hinnad algusega Oslost, kuid oluliselt madalamaid hindu on võimalik aeg-ajalt algusega Helsingistki soetada. Soodsad hinnad algavad 240 €.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

booked-653400_1280

Turkish Airlines algusega Tallinnast, Riiast või Helsingist
Sooduskampaaniate käigus on võimalik saada Turkish Airlinesiga Tallinnast, Riiast või Helsingist läbi Istanbuli tavapakkumistega võrreldes soodsamalt Bangkokki. Soodsad hinnad algavad 450 €.

Ukraina ja Venemaa lennufirmade abil kohale
Ukraine International Airlines (Ukraina) ja Aeroflot (Venemaa) lennufirmade teenuseid kasutades on võimalik mõnikord Tai reis võrdlemisi odavaks teha. Nimelt leiab UIA odavamaid lende Bangkokki algusega Baltimaadest ja Aerofloti Tai suunaga lende Helsingist ning harvemini Eestist ja Lätist. Madalamaks hinnaks saab pidada lennupileteid alates 320 €.

woman-981797_1280

Tšarterlennud algusega Tallinnast, Helsingist või Riiast
Tallinnast ja Riiast ei pruugi tšarterlennud alati odavaim valik olla, kuid Helsingist on võimalik leida viimase hetke pakkumiste raames magusate hindadega lennupiletid Taisse. Tšarterite tavahinnad jäävad 500 € – 800 € vahemikku, kuid mõnikord on need viimase hetke reiside näol alandatud tervelt 300 € – 400 € piirimaile.

Finnairi pakkumised algusega Tallinnast või Tartust
Finnair teeb aeg-ajalt sooduskampaaniaid, mille käigus on võimalik saada nii Tallinnast kui Tartust odavama hinnaga lennupiletid Taisse (Bangkok). Oluline on rõhutada, et mõnikord on Tartust algava hinna vahe Tallinnast startiva lennuga võrreldes väga väike. Seega pole Lõuna-Eestis elavatel inimestel mingit mõtet pealinna sõita, vaid võivad plaani võtta Tartu-Helsingi-Bangkok lennud. Finnairi kampaaniapakkumised on siiamaani alanud 500 €.

boats-854450_1280

Näiteid Reisitarga kaudu jagatud pakkumiste põhjal, kuidas soodsad lennupiletid Taisse = odavam Tai reis!

tai reis

Aeg-ajalt on Oslost võimalik taoliste hindadega Bangkokki jõuda kasutades odavlennufirmat Norwegian. Konkreetse pakkumine on Qatar Airwaysi taset arvestades äärmiselt soodne kampaaniahind.

Ukraine International Airlines pakkumine, kuid sarnase hinnaga oli tol perioodil saada ka Air France pileteid Bangkokki. Seega võib erinevatelt lennufirmadelt hinnaüllatusi tulla.

Ukraine International Airlines pakkumine, kuid sarnase hinnaga oli tol perioodil saada ka Air France pileteid Bangkokki. Seega võib erinevatelt lennufirmadelt hinnaüllatusi tulla.

Ukraine International Airlines kõrval võivad soodsaid hindu pakkuda ka Venemaa lennufirmad Aeroflot ja Transaero.

Ukraine International Airlines kõrval võivad soodsaid hindu pakkuda ka Venemaa lennufirmad Aeroflot ja Transaero.

Kui tundub, et reis algusega Tallinnast kujuneb kalliks, siis on võimalik leida lennupileteid Taisse näiteks algusega Riiast.

Kui tundub, et reis algusega Tallinnast kujuneb kalliks, siis on võimalik leida lennupileteid Taisse näiteks algusega Riiast.

Bangkok pole ainuke sihtkoht Tais, mis väärib külastamist. Paljude lemmikuks on kujunenud Tai saared ja rannik, mis võluvad kenade liivarandade, palmide ja kristalselt sillerdava mereveega. Bangkokist muudesse Tai ja Kagu-Aasia sihtkohtadesse jõudmiseks soovitame lugeda Aasia odavlennufirmade kohta.

P.S. Enamjaolt on eelnevalt välja toodud soodsate hindade tabamiseks vajalik lennupiletid varakult (näiteks pool aastat enne väljumist) ette osta.

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment