Kas tõesti lendab Wizz Air Maldiividele?

 

Wizz Air alustab oktoobris 2022 lende Abu Dhabist Maldiividele. Tegu on tütarfirma Wizz Air Abu Dhabiga, mis laiendab hoogsalt sihtkohtade võrku algusega Araabia Ühendemiraatidest.

Aga kas on üldse mingit põhjust, miks see võiks ühtki Eesti reisisõpra huvitada?

Jah, sest see laiendab võimalusi teha pikemaid retki Emiraatide ja India Ookeani kandis! Nii Abu Dhabi kui Dubai on niigi eestlaste seas võrdlemisi populaarsed sihtkohad.

Seejuures pole ka Maldiivid mingi erand. Lennuvõimalusi otsitakse sinna pidevalt.

Esmased piletihinnad Maldiividele algasid ainult 79,99 eurost.

Kui saad võtta veidi pikema puhkuse või oled vabama elustiiliga, siis on võimalik kombineerida lende Tallinnast Emiraatidesse koos Wizz Airi lendudega Emiraatidest Maldiividele.

Nii saad ühe vägeva reisi kestel väisata nii AÜE kõrbesse ehitatud metropolist koos kõikide sealsete naudingutega kui ka avastada Maldiivide troopilist lopsakust.

Eriti hea variant muidugi kõikidele luksuslikemate hotellide austajatele, kes hoiavad siiski eelarvest kinni.

AÜE ja Maldiivid – mõlemates sihtkohtades saab ööbida tõeliselt mõnusates kuurortides.

Taolise kombineerimisega saad lennupiletite kuludelt kokku hoida, sest aruka planeerimise korral tulevad lennud kokkuvõttes odamad, kui eraldi osta edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Emiraatidesse ning Maldiividele.

Muidugi pole need sihtkohad vaid hotellides ja basseinides mõnulejatele.

AÜEs saad vabalt ka teha kõrbesafari seikluseid ja elada aktiivselt sportlikku eluviisi. Kuigi sellest räägitakse vähem, siis tegelikult saab Maldiividel matkata.

Samuti otse loomulikult lihtsalt vingelt sportlikku eluviisi harrastada koos snorkeldamise, sukeldumise ja muu veespordiga.

Seega, Wizz Air tõesti lendab Maldiividele ning esmapilgul küll eestlaste vaatenurgast täiesti mõttetul kujul.

Kui aga veidi rohkem planeerida, siis võib see avada võimaluse kombineerida endale Emiraatidest ja Maldiividest üks põnev reisipakett!