7 võimalust võita reis oktoobris 2015

 

Eestis korraldatakse aastaringselt kampaaniaid ja auhinnaloosimisi, mille peaauhinnaks on reis, reisibüroo kinkekaart või muu lahendus, mis viib unistuste reisini lähemale. Kogusime kõikide Reisitarga sõprade jaoks kokku seitse auhinnakampaaniat, milles on 2015. aasta oktoobris võimalik osaleda.

NB! Lugege kindlasti enne osalemist lähemalt kampaaniate tingimusi! Meie toome järgnevalt välja vaid läbiva idee.

Tee tuleohutuse testi ja võida reis kahele Taisse!

Korraldaja: Päästeamet
Auhind: Reis kahele Taisse 3000 euro väärtuses
Tingimused: Kampaanias osalevad kõik kodutuleohutuse testi lõpuni täitnud inimesed, kes on ka eelnevalt jätnud oma kontaktid.

Telli Maaleht ja võida reis!

Korraldaja: Maaleht
Auhind: Reis Islandile või Madeirale (kokku loositakse välja 8 reisi)
Tingimused: Auhinna loosimises osalevad tellijad, kellel on 15.01.2016 kehtiv ja makstud Maalehe või paketi „Maaleht + Maakodu” vähemalt kuuekuuline tellimus või kehtiv e-arve püsimakseleping. Kehtiv tellimus tähendab, et leht käib tellitud aadressil.

Geisha viib unistuste reisile

Korraldaja: Fazer Eesti
Auhind: Estraveli reisitšekk 2000 € väärtuses
Tingimused: Kampaanias osalemiseks tuleb osta vähemalt üks Geisha toode ja registreerida ostutšekk interneti kaudu kampaanialehel www.messenger.ee/geisha

Võida talvine reis Itaalia alpidesse!

Korraldaja: Star FM
Auhind: Reis sisaldab lennupiletid marsruudil Tallinn-Bormio (Itaalia)-Tallinn, lennujaama transfeere ja 7 ööd majutust Cervo hotellis. Kahele inimesele.
Tingimused: Mängus osalemiseks saada ühe eurone sõnum märgusõnaga REIS numbrile 13 553.

Võida reis kahele Norra!

Korraldaja: Põltsamaa Felix
Auhind: Reis kahele Norrasse
Tingimused: Kampaanias osalemiseks tuleb osta kampaania perioodil mistahes Möller’si toode (kalamaksaõlid, Dobbel Immunity, Cardio, Arthro, Total, Junior, Omega-3 Extra kapslid) ja registreeru tasuta www.mollers.ee.

Võida reis jõulusäras Pariisi!

Korraldaja: Tartu Kaubamaja
Auhind: Jõulureis Pariisi
Tingimused: Kampaanias osalemiseks ning auhindade võitmiseks tuleb osta Tartu Kaubamaja keskusest (v.a Toidumaailm) ühe ostukorraga vähemalt 30 € eest tooteid ning edastada info loosikupongil, mis saadakse ostukohast.

Võida reis Tenerifele

Korraldaja: Ring FM
Auhind: Reis kahele Tenerifele
Tingimused: Kampaanias osalemiseks tuleb saata SMS lühinumbrile 16 16. Õigeks loetakse 3 erinevat SMS sisuvormi: “Minu puhkus“ + nimi; “Puhkama”, “Puhkus”. SMS-i saatmine lühinumbrile 16 16 maksab 1 euro (koos käibemaksuga). Saatejuht helistab finalistile, esitab küsimuse “Meie oleme siin, aga sina…?”. Finalist peab selle peale viivitamatult vastama lausega, mis sisaldab parooli “Tenerife” (nt. “Mina olen Tenerifel”). Vaid sellisel juhul on pääs finaali garanteeritud. Kui kõnele vastaja ei tea parooli või küsib täiendavaid küsimusi jms, ei kvalifitseeru ta finaali ning võimalus antakse uuele inimesele.

Leidsime koos teiega veel pakkumisi!

Kuula end Tenerifele

Korraldaja: Uuno Raadio
Auhind: Reis kahele Tenerifele
Tingimused: Raadiomängus osalemiseks kirjutage sõnumisse „UUNO“ ja saatke üheeurone SMS lühinumbrile 1511.

Head loosiõnne kõigile!

Leave a Comment