Mil moel osta odavad lennupiletid Tallinnast või mujalt Kasahstani?

 

Kas oled valmis reisiks Kesk-Aasia südamesse? Kasahstan on maailmas suuruselt üheksas riik ja oma naabritega võrreldes on tegu tunduvalt arenenuma paigaga. Reisisellidele tähendab see paremaid transpordivõimalusi, hotelle ja muid hüvesid. Siiski ei vihja me sellele, et tegu oleks klantspilti meenutava turistide sihtkohaga. Kasahstanist leiab seiklusi, puutumata loodust ja küllaga emotsioone! Järgnevalt teeme ülevaate erinevatest viisidest, kuidas Eestist ja mujaltki soodsa hinnaga Kasahstani sõita.

Kuidas hankida odava hinnaga lennupiletid Tallinnast Kasahstani?
Üldiselt pole Kasahstani suunal just eriti tihti soodushindu algusega Eestist. Siinkohal pole Kasahstan mingi erand. Sama olukord puudutab tervet Kesk-Aasiast. Sinna pole lihtsalt nii suur nõudlus meie regioonist, et sagedaste odavlendudega inimesi hullutada saaks. Siiski on aeg-ajalt erandlike hindadega lende saadaval. airBaltic on pakkunud edasi-tagasi lende 250-260 euroga Riia kaudu. Poolakate LOTi kõige soodsamad lennuhinnad on olnud lausa 210 eurot, kuid soodushindade pähe on esitatud ka pileteid, mille hind on jäänud 280 euro ringi.

Kui vaadata Tallinnast algavaid tavahindu, siis erinevatest Kesk-Aasia riikidest on Kasahstan keskmiselt kõige soodsam sihtkoht, kuhu Eestist lendu alustada. Nii mõnelgi juhul jäävad regulaarsed hinnad 290-400 euro vahemikku. Võrreldes Mongoolia, Usbekistani ja Tadžikistaniga võib olla lendude hinnastamine mitmekordse vahega.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

Ehk on odavam alustada lende lähiriikide pealinnadest?
Kõige soodsama hinnaga lennud Kasahstani on saadaval olnud Helsingist ja Vilniusest. Põhjanaabrite pealinnast on saanud Finnairiga edasi-tagasi lennupiletid Astanasse ainult 140 euroga! Sarnasesse hinnaklassi on jäänud Leedust airBalticu Riia kaudu opereeritavate lendude maksumus: lennupileteid on müüdud vaid 170 euroga. Siiski on tegu erandlike hindadega ja kui peaksid selliseid pileteid märkama ning on soov Kasahstani minna, siis ei tasu ootama jääda. Seevastu Riiast on siiani teadaolevalt kõige odavamad piletid jäänud 220-240 euro piirimaile. Vedajaks on olnud seejuures Ukraine International Airlines Kiievi kaudu.

Milliseid variante veel on?
Seiklushimulisematele ja keerulisemaid lennuühendusi mitte pelgavatele kodanikele on hea variant Wizz Airi odavlennud algusega Budapestist. Kui osta pileteid kampaania käigus ja pikemalt ette, siis võivad edasi-tagasi lennupiletid Budapestist Astanasse alata pelgalt 55 eurost! Kui juurde lisada Wizz Discount Club liikmestaatus, võib arvestada veelgi soodsamate hindadega. Iseasi on Tallinnast Budapesti kohale saamine. Valida on nii lendude, busside, autosõidu kui ka erinevate kombinatsioonide (k.a. rongide) vahel. Samuti võib katsetada järgnevat varianti: kui on igal juhul plaan Kesk- ja Ida-Euroopas ringi reisida, siis ehk saab ühe Kasahstani reisi kuhugi plaanidesse vahele sokutada.

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment