8 põhjust, miks autoga reisimine on parim variant

 

burger

Toidupeatused
Tanklaburgerid. Väikepoest ostetud saiakesed. Külm limonaad. Igal korralikul autoreisil on vähemalt mõned toidupeatused, et lisaks autole tankida reisiliste kered täis. Einestopid võivad olla korraldatud kaasa võetud toiduga, aga sel juhul on need ideaalis mõnes ilusa vaatega või niisama ägedas kohas.

road-dawn-mountains-sky

Ajatu kulgemine
Sõit kestab veel 8 tundi? Pole hullu, vahetame juhte ja kulgeme kõik mõnusas rütmis mööda maanteed edasi. Paljud nõustuvad, et autosõidus on midagi erilist, mis loob rahuliku meeleolu ja tunde, et aega on veel, veel, veel…

iphone-game-pad-gaming

Automängud
Autos istudes saab mängida igasuguseid sõnamänge, millega igav juba ei hakka. Vajuta siia, et vaadata ingliskeelset nimekirja tervelt 55 erinevast viisist, kuidas pikki autosõite mõnusamaks muuta. Ja lisaks muidugi telefoni-, arvuti- ja konsoolimängud…

car-auto-bmw-e46

Muusika
Ühe õige automatka juurde kuulub muusika ja nii mõnedki tavaelus vaid raadiot kuulavad inimesed muutuvad tee peal parandamatuteks melomaanideks! Pealegi tundub nagu nii paljud laulud oleksid just autosõidu jaoks mõeldud…

car

(Peaaegu) täielik vabadus
Kui üldised ajalised ja rahalised piirid kõrvale jätta, siis annab autoga reisimine vabaduse planeerida ise oma aega täielikult, kui just väga palju majutusi pole ette broneeritud või midagi muud ära organiseeritud.

euros

Raha säästmine
Autoreisil on mitmeid rahalisi eeliseid teiste reisiviiside ees. Bensiiniraha saab kõigi autos viibijate vahel kenasti ära jagada, vähemate mugavustega harjunud inimesed võivad öösel autos magada ja isiklikku maanteekulgurisse saab ka toitu kaasa pakkida.

friends

Kvaliteetaeg
Ühte autosse mahub palju häid sõpru! Kui ülejäänud ajal aastast on kõigil omad plaanid ja tegemised, siis vähemalt autoretke ajaks saab terve seltskonna ühte kohta kokku kupatatud ja koos kuldset kvaliteetaega veedetud.

nature-person-red-woman

Kohad, kuhu muidu ei sattuks
Autoga reisimine annab teatava vabaduse, mida lennu-, bussi- ja rongitrippide puhul kogeda ei saa. Näiteks viitab maanteelt silt kohalikule rannale, mida pole kuskil mujal välja reklaamitud või paistab autoaknast äge vaatepilt, mida saab koheselt uudistama minna.

One Comment

  1. Even Heinväli says:

    Kõigega nõus. Ainult ärge unustage, et autokulu ei koosne vaid kütusest. Kütuse moodustab autokulust heal juhul poole. Kui sõprade vahel bensiinikulu ära jagada, jäävad muud kulud autoomaniku kanda.

Leave a Comment