easyJet – lennupiletid, pagas ja pardakogemus

 

easyJeti on pandud korduvalt joonele Ryanairiga, kuna mõlemad on välja võidelnud end Euroopas juhtivate odavlennufirmade hulka. Särtsakalt oranži stiiliga easyJet on aga reisijanumbritelt Ryanairile veidi alla jäänud. Üldjuhul võib Ryanairil eestlaste jaoks valdavalt rohkem sooduskampaaniaid olla, ent odavlennufirmade piletite kombineerimisel võib nii mõnigi kord easyJet heade diilidega üllatada. Näiteks Ryanairiga Londonisse lennates võib pealinnast easyJetiga edasi Lõuna-Euroopa sihtkohtadesse saada. Ryanairi toomine easyJeti loo alla pole tahtlik reklaam, vaid lihtsalt mõlema puhul on tegu odavlennufirmadega, kuid ühel neist on Eestist ja lähiriikidest oluliselt rohkem lende väljumas.

2016. aasta seisuga lendab easyJet Tallinnast Londonisse ja Milaanosse ning Stockholmist Genfi. Kompaniil puuduvad lennud Helsingist, Riiast ja Vilniusest, mis on kõik eestlaste hulgas populaarsed lennujaamad, kust odavamate lendude saamiseks reisi alustada.

Järgnevalt kaardilt näeb easyJeti sihtkohti laiemalt!

easyjet

Kuidas on easyJetiga lennata?
easyJetiga lendamine on tavaline odavlennufirma kogemus ehk söögid-joogid on lisatasu eest, jalaruumiga on pigem kokku hoitud ja lennusaatjad pakuvad müügiks erinevaid tooteid. Tihti isegi loteriipileteid! Samas leiavad kliendid, et üldjuhul on lennukid seest atraktiivse disainiga ja puhtad.

airplane-750743_640

Pagasinõuded
Kõikidel easyJeti reisijatel on võimalik võtta kaasa ühe käsipagasi, mis peab olema mõõtmetes 56 x 45 x 25 cm, kuid sellel pagasiühikul pole piirkaalu! easyJet Plus, FLEXI fare, Upfront ja Extra Legroom piletitüüpide puhul on lubatud lisaks üks väike kott, mis mahub istme alla ära (näiteks käekott või õlakott sülearvuti jaoks). Selle lisapagasi maksimaalsed mõõtmed on 45 x 36 x 20 cm.