ÕPETUS: Reis Maldiividele taskukohaselt kätte!

 

Maldiivid… India ookeanis asuv saareriik toob silme ette lumivalged rannad, mõnusa merebriisi ja päikesest pungil puhkusepäevad. Tõsi, reisi eduka organiseerimise tulemusena saabki seda kõike nautida. Tahame aidata kõigil lugejatel soodsamalt Maldiividele jõuda, seega teeme ülevaate odavaimatest võimalustest Eestist Maldiividele reisimiseks.
maldives-666122_640

Kõigepealt … mis on Euroopast Maldiividele jõudmiseks lennupiletite hinna madalpunkt ehk viimaste aastate teadaolevalt soodsaim hind?
Vastus sõltub, kust riigist ja linnast välja lennata! Iseenesest on saanud lennufirmaga Iberia edasi-tagasi lennu Madriidist Maldiividele vaid 267 euroga. Siiski pole see eestlastele (kui just Hispaanias või lähiümbruses ei ela) kuigivõrd kasulik diil, sest Madriidi lennupiletid maksavad ka üksjagu ja eriti viimasel hetkel ostes. Seega, uurime pigem välja, milline on madalaim hind olnud Tallinnast, Riiast ja Helsingist.

Viimaste aastate odavaim hind algusega Tallinnast on olnud 394 eurot edasi-tagasi lennupileti eest. Lennud toimusid Vene lennufirmaga Aeroflot ümberistumisega Moskvas. Riiast on soodsaimad pakkumised olnud näiteks sellised:

maldiivid3

maldiivid4

Seega, kui toimuvad sooduskampaaniad või on lihtsalt odavaid pileteid saadaval, siis tasub arvestada, et Maldiivide lennupiletite hinnad algavad vähemalt 390+ eurost. Siiski kerkib õhku küsimus, milliseid lennukompaniisid ja muid asjaolusid peaks ikkagi silmas pidama, kui India ookeani paradiisirandade päike igatsevalt reisile kutsub? Vaatame lähemalt!

cocktails-648851_640

Aeroflotiga Tallinnast või Riiast Maldiividele
Pea kõik viimastel aastatel populaarsust kogunud lennudiilid algusega Baltimaadest suunaga Maldiividele on viidanud Aeroflotiga lendamisele. Tavalised hinnad on olnud edasi-tagasi reisi eest 470-500 eurot. Ümberistumisajad Moskvas on kõikunud mõnest tunnist tunduvalt pikema ajani. Vajuta siia, et lugeda Aeroflotiga lendamisest lähemalt.

model-959087_640

Turkish Airlinesiga Tallinnast, Riiast või Helsingist
Mõnikord on türklaste lennufirmal konkurentidega võrreldes oluliselt soodsamaid pakkumisi. Siiamaani on kõige soodsamad pakkumised olnud näiteks edasi-tagasi lennureisi eest Tallinnast Maldiividele 400-450 eurot. Sarnase maksumusega kampaaniaid on tehtud ka lendudele Riiast ja Helsingist. Vajuta siia, et lugeda Turkish Airlinesiga lendudest. Vajuta siia, et avada kehtiv 466 eurone pakkumine Tallinnast Maldiividele.

maldiivid5

Odavlennufirmad + sooduspiletid Lõuna-Euroopast
Piisava planeerimise ja erinevate lennupiletite kombineerimise tulemusena on võimalik hindu veidi alandada, kuna aeg-ajalt on saadaval algusega Lõuna-Euroopast üsna mahedate hindadega pileteid Maldiividele. Lisaks loo alguses välja toodud Madriidi pakkumisele on saanud paradiisisaartele näiteks Bulgaariast 318 euroga ja Milaanost 421 euroga. Milaanosse on mõnikord võimalik saada edasi-tagasi lennupileteid Tallinnast umbkaudu 45-50 euroga. Seega, kui puuduvad nii Turkish Airlinesi kui Aerofloti kampaaniahinnad, siis tasub mõelda taoliste alternatiivide peale.

coconut-230611_640

Veahinnaga lennupiletid
Kui pole veahindadega kursis, siis kõigepealt vajuta siia, et lähemalt asja kohta uurida. Eestist Maldiividele on olnud teadaolevalt üks veahinnaga lennupakkumine, sellest tingituna sai kohale 352 euroga.

maldiivid6

Aga tavalised hinnad?
Kui jätame kõrvale tõeliselt head pakkumised, mida otse loomulikult pole alati saadaval, siis selgub, et tavalised hinnad jäävad 650-800 euro vahemaale. Tihti on tegu kodumaise lennufirma või airBalticu ja Etihad Airwaysi jätkulendudega. Samuti võib vedajaks olla KLM, Air France või mõni muu suurem Euroopa lennufirma. Allpool on näha mõningaid näited hindadest, mis tulevad ette, kui sisestada lennupiletite otsingumootorisse suvalised kuupäevad marsruudil Tallinn-Male-Tallinn.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

maldiivid1

maldiivid2

BOONUS!

Mida Maldiividele kohale jõudnuna teha?

– Kohalikku kööki nautida (Maldiividel on üldiselt road tehtud kalade ja mereandide baasil)
– Sukelduda (saarte ümber on kauneid koralle ja värvilist mereelu)
– Aja maha võtta (mõned kuurordipiirkonnad on ideaalsed lõõgastumiseks ja ülejäänud maailmast välja lülitumiseks)
– Ujuda (kristalselt helesinine vesi lausa kutsub sulistama)

maldives-784656_640

Anna kommentaarides teada, mida soovitaksid seoses Maldiivide reisiga?

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

One Comment

  1. Kjersti-Ann Lawrence says:

    Elada kohalikul saarel ja parem on osta pæevase reisi m6nda resorti. Sellega hoiad kokku palju. Olime Maafushi saarel ning kylastasime paari teist saart. Ei soovita Male saart, see on suveniiride ja suure liiklusega saar. Kasuta kohalikke laevu, need on palju odavamad kui kiirpaadid hotelli kaudu. Alati kaasa v6tta pæikesekreem 50, pæike on nii ylimalt tugev seal. Ekvaatori pæike. Olime seal aastavahetusel.

Leave a Comment