Kuidas osta odavad lennupiletid Balile?

 

Bali on saar, mis pakub väga erinevaid elamusi. Sinna minnakse otsima romantilist puhkust, seikluslikku viibimist looduses, spirituaalset eneseleidmist ja raju pidutsemist. Ilmselt jäädakse kõikide ootuste puhul enamjaolt rahule, kuna Bali pakub tõeliselt mitmekesist nautimist.

Rohelised riisipõllud, kaunid rannad ja eksootilised templid muudavad Bali suurepäraseks sihtkohaks kõikidele, kes armastavad fotograafiat või vähemalt sõpradele-tuttavatele kadedust tekitavate piltide saatmist.

Seepärast tegimegi põhjalikult uurimistööd, et selgitada välja tüüpilised sooduspakkumiste hinnad algusega Tallinnast ja lähilinnadest ning muu informatsiooni, mis võiks Bali reisist unistajatele kasulikuks osutuda.

Milliste lennufirmadega saab odavad lennupiletid Tallinnast Balile?
Põhiliselt on Tallinnast algavaid soodsaid Bali lende pakkunud kaks lennufirmat: KLM ja Qatar Airways. Vastavalt on lennud toimunud üle Amsterdami või Doha (Kataris).

KLM lendude korral on enamasti toimunud airBalticu otselennud Amsterdami, kust edasi on juba lennud läbi Kuala Lumpuri või Singapuri otse Balile (Denpasari). Seejuures on kõige soodsamad olnud KLMi piletid, mida on saanud soetada alates 420 eurost.

Qatar Airwaysi sooduslennud on enamasti veidi kallimad, kuid alati mitte olulisel määral. Näiteks on lennupiletite suurkampaaniate ajal saanud nii Tallinnast kui Tartust Balile (suunal Helsingi-Doha-Denpasar) ainult 480 euroga. Samas Tartu liiniga nüüd koroona pärast on nagu on…

Igal juhul arvestades suurt distantsi, siis on tegu vägagi mõistlike hindadega.

Lisaks KLMile ja Qatar Airwaysile on mõnikord pakkunud keskmisest soodsamaid edasi-tagasi lennupileteid nii Tallinnast kui Helsingist türklaste Turkish Airlines. Lennuajad on enamasti mugavad! Küll aga pole Turkish Airlinesi piletihinnad sel suunal kunagi langenud kahe teise kompaniiga võrreldes sedavõrd madalale.

Pigem on jäänud soodsamad pakkumised 570-590 euro ringi. Samas on plussiks vähem lennukite vahetust ehk ainult ümberistumine Istanbulis. Nii Amsterdami kui Doha kaudu Eestist lendu alustades on ikkagi vaja lennujaamades rohkem ringi siblida.

Veelgi rohkem on lennukampaaniaid toimunud algusega Helsingist, ent hinnavõit ei pruugi tulla alati just märgatav, kui lisada juurde Tallinnast või teistest Eesti linnadest Helsingisse saamise kulud.

Samuti OLI lõuna-eestlastele väga hea variant lennata Tartust otse Helsingisse ja sealt juba sama piletiga edasi Dohasse ja Balile. Kusjuures Balile minekuks on arvestatava soodushinnaga ka piletid, mis jäävad 500-600 euro vahemikku, kuna tavaliselt on keskmised hinnad ikkagi üle 600 euro.

Kui soov Balile reisimiseks on väga suur ja konkreetsel ajahetkel ühtki Tallinnast algavat soodushinda pole, siis võib julgelt vaadata Riia poole. Mõnikord on Riiast taskukohasemaid lennupiletite hindu küll saadaval.

Milliseid alternatiive veel leidub?
Loomulikult on Kagu-Aasias tohutult palju odavlennunduse tegevust ja see mõjutab võimalikke lennuvariante. Kui leiad netiavarustest väga hea pakkumise näiteks Taisse, Singapuri või Malaisiasse, siis võid kindel olla, et piisavalt pika ette ostmise ajaga saad nendest sihtkohtades mõistliku hinnaga Balile reisida.

Näiteks lendavad sinna Scoot, SilkAir, Lion Air, Jetstar, AirAsia, AirAsia X ja Cebu Pacific. Kõikidel nendel firmadel on aeg-ajalt konkurentsivõimeliste hindadega lende pakkumisel.

Muidugi koroona ajal tuleb jälgida, et konkreetsetest riikidest saaks ikka kenasti transiiti teha Balile. Aasia on ju teadupärast näiteks Lõuna-Ameerikaga võrreldes turismile rohkem kinni olnud.

Samuti pole saladus, et arvestatav hulk eestlasi elab ja töötab Austraalias. Sealt on võimalik võrdlemisi heade hindadega Balile saada, kuna kaugus pole ülemäära suur ja lennuteenuse pakkujaid on mitmeid.

Seega, kui oled igal juhul Austraaliasse suundumas või sealt tagasi reisimas, siis võid julgelt kaaluda variandina Bali külastamist ning seal väikese puhkuse veetmist.

Saa info parimatest pakkumistest uudiskirjaga SIIT! 🔥

Spämmivaba uudiskirjaga saad jooksvalt megapakkumistest osa!

Leave a Comment