TEST: Kui palju on võimalik paari dollariga kasiinos võita?

 

Ookeanikaldal asuva Atlantic City nautimine käis meil täiel rinnal ja kätte oli saabunud viimane õhtu. AC on tuntud kui idaranniku Las Vegas (+ vahused lained, – kõrb), nii et oleks olnud patt mitte sukelduda hilisõhtusesse kasiinomelusse. Linnas on tõesti palju kohti, kus oma viimased dollarid mänguautomaati panna ja erinevate asutuste vahel valimine läks üsna raskeks. Rebisime ühest “Mida Atlantic City’s teha?” kataloogist lehe välja, mille pealt võis üles loetleda kuumimad mängupõrgud.

DSC05529

Meil oli kaasas kotitäis sente ja münte, mis pidid leidma oma tee võiduni, aga juba esimeses kasiinos selgus karm tõsiasi – kõige väiksemate sentidega pole absoluutselt midagi teha. Isegi ühe käe sõrmedel sai üles lugeda automaate, kus sai ühe dollariga mängida, lõviosa masinatest nõudis vähemalt 5 dollari suurust “annetust”. Kumbki meist pole sündinud mängur või lihtsalt erilise õnnetähe alla sattunud kasiinohai, nii et kõik plinkivad tuled, mustmiljon heli ja igale maitsele kujundatud automaadid (vali ise, kas tõmbad loosiratast “World of Warcraft” või “Seks ja linn” stiilis) ei tekitanud hetkelist soovi kõik oma raha maha mängida. Aga siiski, siiski … esimene dollar läks masinasse!

DSC05548

Kasiinod olid uhked – üks säravam ja võimsam kui teine. Väljastpoolt klaasist või lausa Indias kõrguva Taj Mahali jäljendava ehitusega, seest punaste vaipade, kullakarva seinte ja lagede ning silmapiirini ulatuvate mänguautomaatidega. Lisaks mänguvõimalustele ja pokkerilaudadele on kasiinodes sees ka ohtralt šoppingu- ja toitlustusvõimalusi. Enamik mängusaale oli rahvast täis ja tundus, et kohale oli tulnud palju turiste kõikvõimalikest riikidest vaid ühe eesmärgiga – viia koju jackpot! Üks tüüp mängureid oli Aasia päritoluga tädid, kes tuima näoga lihtsalt tundide viisi münte masinasse kukutasid ja vahepeal turgutuseks Coca-Colat või kohvi rüüpasid.

DSC05541

Kokku kulutasime sel õhtul paar dollarit ja võitsime täpselt null dollarit tagasi. Järgmiseks hommikuks oli dineris vahtrasiirupiga pannkookide jaoks ju ka raha vaja!

DSC05550

Igatahes jäi õhtu lõpuks tunne, et kasiinodes mürgeldamine pole päris see, mis silma särama paneb ja tulevikus suurt ohtu sõltlaste nimekirja sattumiseks ei tohiks olla. Küll aga Las Vegasesse sattudes tahaks sealgi mõne mündi automaati poetada. Stiilselt!

Leave a Comment