Horvaatia reis – kuidas minna alla 200 € Horvaatiasse?

 

Horvaatia reis on kujunenud hinnatud suvepuhkuse ja päikesereisi võimaluseks. Kristallsinise veega rannad, päikeseline ilm, imeilusad linnad ja saared… Anname ülevaate, kuidas teha Horvaatia reis odavamaks läbi soodsama transpordi sinna & tagasi.

horvaatia reis

UUENDUS: 20.05.2018

Loo avaldamisest on muutunud mitu aastat, mistõttu on vaja värskendust. Vahepeal on Horvaatiasse reisimine tunduvalt mugavamaks muutunud, kuna Nordica on koostöös LOTiga avanud mitu otseliini Tallinnast Horvaatiasse. Täpsemalt on sihtkohad Rijeka ja Split ning lennud toimuvad ainult hooajaliselt. Siiani on kõige soodsamad piletihinnad jäänud 140-170 euro vahemikku. Odavlendude kombineerimise ees on vähemalt kaks suurt eelist: kohale saab kiiremini ja väheneb risk jätkulendude tõttu vahepealsesse lennujaama kinni jääda, kuna esimene lend jäi tunduvalt hiljaks. Kui piletid piisava varuga ette osta, siis on Tallinnast Horvaatiasse saamiseks hooajalised otselennud tihti kõige soodsam variant.

Ryanairi lendude kombineerimine
Varasemalt on saadaval olnud häid kombinatsioone erinevate Ryanairi lendude vahel, mis on langetanud Eestist Horvaatiasse saamise hindu 50-100 euroni. Näiteks on klappinud Riia-London-Zadar-Düsseldorf-Riia Ryanairi lennuajad ja iga üksiku pileti hinnad on olnud tavapärasest odavamad. Pealegi on võimalik Tallinnast Riiga saada odavalt erinevate bussifirmade sooduskampaaniate hindu kasutades.

horvaatia reis

airBalticu jätkulennud algusega Tallinnast
Lõunanaabrite airBalticuga saab Tallinnast, ümberistumisega Riias, lennata nii Rijekasse kui Dubrovnikusse. Suvel on Horvaatia aina populaarsem sihtkoht, mistõttu algavad Rijeka suuna edasi-tagasi piletite hinnad 140 eurost ja Dubrovniku puhkuselennud 190 eurost. Mida hiljem osta, seda kallimaks võivad lõpphinnad kujuneda.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

horvaatia reis

Lenda madalhooajal – saad soodsamalt!
Üldiselt toob madalhooajal lendamine kaasa valiku soodsamaid hindu, näiteks on aprillikuus saanud Ryanairiga edasi-tagasi Stockholmist Zadari lennata ainult 38 euroga. Muidugi sobib hooajavälisel ajal Horvaatiasse reisimine pigem kultuurist ja ajaloost huvitujatele, kuna päikesekummardajate jaoks on siiski suvine aega parim, sest vihma on vähem ja merevesi soojem.

horvaatia reis

Autoga saab ka!
Pere või suurema seltskonnaga võib autoga Horvaatiasse sõitmine kujuneda suurepäraseks variandiks. ViaMichelin veebilehe kalkulatsioonide põhjal kujutab Tallinnast Spliti sõitmine 31 tundi puhast sõiduaega ja ühe otsa lõpuks peaks spidomeetrile olema lisandunud 2450 kilomeetrit.

horvaatia reis

Aga bussiga?
Bussireise kombineerides on otse loomulikult võimalik Horvaatiasse välja jõuda, kuid see ei pruugi olla sugugi odavaim variant, sest lisaks bussipiletitele võib juurde lisanduda tee peal vajalik öömaja.

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment