Kuidas osta odava hinnaga lennupiletid Tallinnast Antalyasse?

 

Kunagi peeti Antalyat lihtsalt Türgi Riviera piirkonna väravaks, ent tänaseks on see paik auga välja teeninud eraldiseisva sihtkoha tiitli. Tegu on linnaga, mis ühendab tänapäevase stiili ja ajaloolise hõngu elegantsel viisil. Antalyas jätkub tegevust ja puhkuse nautimist mitmeteks päevadeks. Kui rinnus hakkab rõhuma rahutus, siis saab alati sealt piirkonna muudesse kuurortitesse ja linnadesse edasi liikuda. Kemer, Side, Alanya ja Kalkan ootavad sind! Käesolevas loos teeme ülevaate, kuidas saada Tallinnast ja lähiriikide pealinnadest kõige soodsama hinnaga lennupiletid Antalyasse. Läksime!

Kuidas kõige soodsamalt Tallinnast Antalyasse saada?
Siiani on kõige odavamaid edasi-tagasi lennupileteid Tallinnast Antalyasse pakkunud kaks lennukompaniid: Turkish Airlines ja Finnair. Neist esimene, türklaste lennufirma, on turule paisanud seni kõige taskukohasema hinnaga pileteid. Lennud Tallinnast Antalyasse on saanud huvilised kätte 170 euroga. Siiski pole põhjanaabrite pakkumised sugugi halvemad olnud. Erinevate sooduskampaaniate käigus on Antalya lennupiletite hinnad jäänud vahemikku 180-190 eurot.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

Kas Antalyasse saab odavlennufirmadega?
Otseselt ükski suur odavlennufirma meie lähiregioonist Antalyasse ei lenda. Alati on võimalik odavlende omavahel kombineerida, ent erinevalt nii mõnestki teisest sihtkohast pole see Antalya puhul just parim mõte. Nimelt on see teoreetiliselt võimalik, aga praktikas tähendab see väga palju ümberistumisi, lennujaamas ootamist ja muid ebamugavusi. Pealegi ei pruugi kokkuvõttes hind tavapäraste lennufirmade poolt pakutuga võrreldes sugugi palju odavam tulla.

Ehk tasuks lennud hoopis algusega Helsingist või Riiast planeerida?
Riiast pole sooduslende siiani eriti pakutud. Tavahinnad ei erine Tallinna omadest sedavõrd palju, et Riiga minek tasuks oluliselt ära. Samas on Helsingist pakkunud Norwegian otselende Antalyasse ainult 175 euroga. Tegu on üsna konkurentsivõimelise hinnapoliitikaga, nii et mõnel juhul võib vabalt tasuda Soome reisimine, et sealt soodsamalt kuurortide piirkonda lennata.

Muide, Helsingi puhul tasub tutvuda viimase hetke pakkumistega. Nimelt on korduvalt olnud saadaval väga heade hindadega tšarterlende. Kuigi need on reisikorraldajate poolt pakutud lennud, siis hinnas pole majutust ega transfeere. Kui plaan on reis omal käel planeerida, siis on need viimase hetke pakkumised lihtsalt väga hea viis, kuidas lennupiletite pealt paraja portsu raha kokku hoida. Kaks päeva enne väljumist on TUI pakkunud viimase hetke lende Antalyasse vaid 75 euroga! Kolm päeva enne on saanud samu lende 90 euor ja neli päeva enne 95 euroga. Muidugi on need hinnad vaid illustreerivaks näiteks. Iga järgmise pakkumise ajal võivad hinnad olla teise iseloomuga, näiteks päev enne võib olla edasi-tagasi lend saadaval 100 euroga. Konkreetsed hinnad kujunevad vabade istekohtade arvust, hooajast ja muudest faktoritest.

Kuidas veel odava hinnaga Antalyasse võib saada?
Korduvalt on pakutud viimase hetke lende algusega Stockholmist, mis teevad pika puuga isegi Helsingi pakkumistele ära. Näiteks on saanud Stockholmist kolm päeva enne väljumist lende Antalyasse ainult 32 euroga! Iseasi on see, kuivõrd kasulikuks need ikkagi eestlastele osutuvad. Kui samal ajal on juhuslikult saada mõnusalt klappivate aegadega lende Tallinnast Stockholmi, siis miks mitte! Samuti võivad need olla eriliselt huvipakkuvad Rootsis või Soomes elavatele kaasmaalastele. Lisaks lähiriikide lennudiilidele võib silma peal hoida kodumaiste reisibüroode poolt vahendatud lennuhindadel või paketipuhkustel. Varajase tellija soodus on märksõna, mis võib nii mõnegi Türgi puhkuse veidi odavamaks muuta.

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment