Bulgaaria reis – kuidas odavalt Bulgaariasse saada?

 

Bulgaaria reis on täis soojust, päikest ja rannamõnusid. Järgnevalt oleme kokku kogunud nipid ja soovitused, mismoodi odavamate lennupiletite kaudu Bulgaaria reis taskukohasemaks teha.

rila-459622_640

Wizz Airi lendude kombineerimine algusega Vilniusest
Üks soodsamaid viise Bulgaaria külastamiseks ei pruugi olla üks mugavamaid, ent selle rahakotisõbraliku marsruudi pakume sellegipoolest välja. Tallinnast on võimalik bussiga sõites üsna odavalt Vilniusesse saada, kasutades sooduskampaania hindu ja reisides Simple Expressi või Ecolinesiga. Vilniusest opereerib Wizz Air lende erinevatesse Euroopa linnadesse, milledest omakorda on võimalik lennata Bulgaariasse. Kõige odavamad hinnad on kujunenud edasi-tagasi reisi puhul ainult 70 euro ringi.

vilnius-sofia-vilnius-39-arba-70

Viimase hetke tšarterlennud Tallinnast või Helsingist
Suvel võib vabalt juhtuda, et reisikorraldajatel jäävad mõned kohad Bulgaariasse tellitud lendudel üle ja need pannakse senisest tunduvalt soodsama hinnaga müüki. Näiteks on olnud pakkumisi, millega sai Helsingist Varnasse edasi-tagasi lennupiletid vaid 95 euroga.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

girls-583917_640

Turkish Airlines lennud Tallinnast, Riiast või Helsingist
Tee endale kindlaks umbkaudne ajavahemik Bulgaaria külastamiseks ja uuri, millise hinnaga pakub pileteid Sofiasse või Varnasse Turkish Airlines. Üldjuhul jäävad lendude hinnad 190-300 euro vahele.

bulgaria-206080_640

Auto rahvast täis ja minek!
Bulgaaria ei asu keset merd, nii et autoga kohale jõudmine on täiesti realistlik variant, mida võimaluse korral tasuks kaaluda. ViaMichelin arvestuse põhjal on Tallinnast Varnasse jõudmisel läbitud vahemaaks 2430 kilomeetrit, mis teeb ajaliselt 38 tundi sõitu.

beach-882792_640

Bussiga Bulgaariasse
Riiast algab näiteks Ecolinesi bussiliin Sofiasse, kuid selle pileti täishind on umbkaudu 240 eurot ja kohale jõudmine võtab aega mitu päeva. Loe siit Euroopas bussiga reisimise kohta lähemalt.

Anna kommentaarides teada, kuidas saab odavalt Bulgaariasse!

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment