Kuidas teha Ibiza reis võimalikult odavaks?

 

Vastus pealkirjale on lühike. Lennupiletite hoolikas valimine! Lennud moodustavad tihtipeale reisikuludest olulise osa, kuid samal ajal on see koht, kust nii mõnigi kord on võimalik heldelt raha kokku hoida. Järgnevalt teeme kokkuvõtte pärast sadade lennupakkumiste põhjalikku analüüsi ja vastame küsimusele, mismoodi saaks võimalikult odavad lennupiletid Eestist tuntud Ibiza saarele. Meeletud peod, fantastilised rannad või lummav Baleaaride loodus ootab!

ibiza-1167564_640

Alustan lende Tallinnast!
Otselende Tallinnast Ibizale ei toimu, kuid selle asemel saab julgelt broneerida järjestikku toimuvaid odavlende, näiteks kasutades Ryanairi, easyJeti ja Norwegiani poolt pakutavaid võimalusi. Sedaviisi kombineerides on saanud Tallinnast Ibizale lennata 95-135 euroga. Sugugi mitte alati ei tähenda see pikki ooteaegu erinevates Euroopa lennujaamades. Pealegi on võimalik eriti pika ooteaja puhul (näiteks 7 tundi) vahepeal uue linnaga tutvuda ja siis tagasi lennujaama liikuda. Tavalised odavhinnad jäävad Tallinnast väljudes 130-170 euro juurde.

Uuendus! Artikli kirjutamise ajal oli tõesti Tallinnast kõige odavam lennata odavlennukatega. Vahepeal on aga tulnud päris paljude soodushindadega välja traditsioonilised lennukompaniid. Nende hinnad võivad olla pisut kallimad, ent see-eest võib üldine lennukogemus mugavamaks kujuneda. Seega, hoia silmad lahti: kui saadaval on Lufthansa odavamad hinnad, siis neid kasutades saab Tallinnast Ibizale ja tagasi umbkaudu 170 euroga. Tegu on keskmiste piletihindadega võrreldes ikkagi parajalt soodsamate maksumustega.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

ibiza-986551_640

Alustan lende Riiast või Vilniusest!
Sarnaselt Tallinnale on võimalik Riiast lennata odavühendusi kasutades Ibizale võrdlemisi soodsalt, kuid madalaimad hinnad on Riiast alustades paremad olnud. Näiteks on olnud kõige odavamad mõlema suuna lennud alates 75 eurost. Vilniusest on saanud veelgi parema hinnaga (60 eurot), aga siinkohal tasub arvestada, et Leedu pealinna võtab transport kauem aega ja logistika on ebamugavam.

ibiza

Alustan lendu Helsingist!
Ibiza reisi üle Soome lahe alustades on kaks parimat varianti Norwegiani odavlennud ja viimase hetke tšarterpakkumised. Rahaliselt väljendudes on Norwegiani soodsaimad edasi-tagasi lennud olnud 90-110 eurot ja viimase hetke pakkumised/äkkilähdöt vaid 50-70 eurot. Siiski tähendab see valmisolekut üsna hilisel hetkel (tavaliselt 1-2 päeva) enne lennu väljumist ootamatuks stardiks valmis olla.

ibiza

Teised variandid

  • Lenda mõnesse teise Hispaania sihtkohta ja sõida praamiga Ibizale – üldjuhul odavlendudest kallim!
  • Sõida autoga Hispaaniasse ja ületa meri praamiga – enamjaolt kallis lahendus!
  • Rongide ja bussidega Hispaaniasse, praamiga Ibizale – ajakulukas ja kokkuvõttes kallis!
  • Hääleta Hispaaniasse, proovi end mõne paadi/laeva peale sebida – meeletult ajakulukas, sobib vaid ränduri elustiiliga inimestele!

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment