Mida kujutab endast Finnairiga lendamine?

 

Finnair (AY) on juba eestlastele tuttav Soome suurim lennukompanii. Soomlaste lennufirma on jäänud silma sooduskampaaniatega, mille raames on saanud heade hindadega nii Tallinnast kui Tartust (!) Euroopasse, Aasiasse ja Põhja-Ameerikasse. Finnair on saanud maailma vanimate järjest tegutsenud lennufirmade nimekirjas viiendal kohal. Samuti on Finnair üks maailma kõige ohutumaid lennufirmasid, sest viimane ohvritega õnnetus toimus 1963. aastal.

cathedral-688177_640

Helsingi on Finnairi põhiline lähtelinn

Kuidas on Finnairiga lennata?
Analüüsisime sadu erinevaid hinnanguid Finnairi kohta. Üldiselt leiavad inimesed, et teenindus on heal tasemel, kuid jalaruum jätab soovida ja meelelahutussüsteem võiks olla rohkemates lennukites. Pikamaalendudel on kõikides lennuklassides pardatoitlustus hinna sees ja seejuures on inimeste arvamused lahku läinud. Jätkub nii kiitjaid kui laitjaid; ilmselt oleneb arvamus konkreetsetest einetest. Näidiseid pakutavatest toitudest võid vaadata siia klikates.

Kuhu Finnairiga saab lennata?
Vajuta siia, et näha kõiki sihtkohti interaktiivsel kaardil.

Millised on Finnairi käsipagasi nõuded?
Käsipagasina on lubatud pardale võtta üks pagasiühik, mis ei ületa mõõtmeid 56 cm x 45 cm x 25 cm. Samuti võib kaasas kanda ühte väikest käe-, sülearvuti- või seljakotti, mis peab jääma 40 cm x 30 cm x 15 cm piiresse. Nende kahe asja kogukaal ei tohi ületada 8 kilogrammi. Äriklassi reisijad ja Finnair Plus Platinum, Gold ning Silver staatusega reisijad võivad võtta kaks ühikut käsipagasit (56 cm x 45 cm x 25 cm) ja ühte väikest käe-, sülearvuti- või seljakotti (40 cm x 30 cm x 15 cm). Nende kolme asja kogukaal ei tohi ületada 10 kilogrammi.

Millised on Finnairi äraantava pagasi nõuded?
PC = tükk

finnair

Leave a Comment