Roomscape – hullumaja palatist välja murdmas

 

Me oleme hullumaja palatis nr. 205. Kuidas siit välja saab? Need on esimesed mõtted, mis mõlguvad peas paljudel Roomscape põgenemistoa külastajatel.

Kõik algas Roomscape asukohta (Pikk 14, Tartu) jõudmisega, kui meid tervitasid hoovi peal toredad omanikud. Esmalt tehti meile selgeks juhtnöörid, mille hulka kuulusid manitsused, et lampi lüliteid ei tasu lahti kiskuda ja muud moodi tuba lahti lammutama hakata. Roomscape loojate poolt kujundatud palatist pääsemiseks on vaja kiirust, loogikat ja pidevat tegutsemist. Kindlasti ei tasu keset tuba seisma jääda ja oodata, et ehk tekib geniaalne pääsetee ise pähe. Ei, see tuleb tükk-tüki haaval tervel meeskonnal oma käe ja valikutega luua!

Optimized-IMG_5831_must_valge

Tuba meenutabki tõelist haigla palatit ja õhkkonna loomisele aitab kaasa ärev helitaust. Kuuldavasti oli palatisse toodud aparatuur ja muud vajalikud esemed pärit pesuehtsast haiglast. Toas saadab põgenejaid pidevalt nulli poole tiksuv taimer. Kokku on aega ruumist väljumiseks 60 minutit ja loo kirjutamise ajaks oli sellega hakkama saanud umbes 6% meeskondadest. Seda pole küll palju, aga ehedat emotsiooni ja põnevust jagub igal juhul kõigile.

Soovitame neile, kes…

  • naudivad uusi väljakutseid ja adrenaliinirohket ajugümnastikat
  • tahavad testida meeskonna tiimitööd ja toimimist
  • otsivad uusi võimalusi meelelahutuseks ja vaba aja sisustamiseks

Leave a Comment