Kas tõesti arvasid, et lennata on kallis? Odavad lennupiletid on käeulatuses! Hetked näitab Sulle, kuidas lennata odavamalt ja viia ellu reisiunistusi. Kolmandas osas uurime lähemalt otsingumootorit nimega Skyscanner.

Skyscanner

Skyscanner on üks paremaid otsingumootoreid, kui eesmärk on selge – odavad lennupiletid! Avalehele sattudes on koheselt võimalik valida, kust kuhu soovitakse lennata. Prefer directs juurde linnukese märkimine tähendab seda, et eelistatakse otselende ning süsteem proovib lendude komplekteerimisel ümberistumisi pigem vältida. Kalendervaadet on äärmiselt lihtne kasutada. Lisaks on võimalik valida, millist teenindusklassi soovitakse. Traditsiooniliselt on esindatud turistiklass, premium turistiklass, äriklass ja esimene klass.

Pik1

Nii saabumiste kui väljumiste puhul on võimalik paindlike plaanide puhul valida ajaperioodiks terve kuu või aasta. Näiteks on see suurepärane valik, kui on kindel rahasumma ette kogutud ja konkreetset sihtkohta pole veel mõttes mõlkunud. Sellisel juhul võib vaadata, kust kuhu on võimalik kuu/aastase perioodi jooksul minna. Kindlasti kasulik pikaajaliste puhkuseplaanide tegemisel, kui aastas on vähe päevi töö kõrvalt puhata.

Pik2

Kuu pikkust perioodi valides on võimalik näha kalendrivaadet koos võimalike hindadega. Igaks juhuks olgu öeldud, et konkreetsete kuupäevade jaoks on soovitatav eraldi otsing teha, kuna hinnad võivad olla muutunud või ei pruugi olla piisavalt põhjalikud. Siiski annab see mõnusa ülevaate üldistest trendidest.

Pik3

Ühe kliki kaugusel on edasi-tagasi piletite puhul võimalik näha veelgi mugavamat kalendrivaadet.

Pik4

Konkreetseid kuupäevi valides käivitub üldine otsing, kus on võimalik vasakult menüüst valida täpsustavaid eelistusi. Nende hulka kuuluvad lendude kellaajad, koguaeg koos ümberistumistega, lennujaamad ja lennufirmad. Käesolevas näites on parim variant easyJeti otselennud, mis tähendab edasi-tagasi lendu Tallinn-London-Tallinn vaid 96 EUR eest.

Pik5

Olles leidnud sobiva lennuühenduse, jääb üle vaid Select vajutada ning paar sekundit oodata. Seejärel suunatakse otse lennufirma/edasimüüja kodulehele, kust on võimalik krediitkaardi (teatud lehtedel ka deebetkaardi) abil piletid ära osta.

Ära unusta lugeda:

Odavad lennupiletid – nipid, mis aitavad soodsamalt reisida | Osa 1

Odavad lennupiletid – nipid, mis aitavad soodsamalt reisida | Osa 2

Odavad lennupiletid – nipid, mis aitavad soodsamalt reisida | Osa 4

 

Millised on Sinu kogemused Skyscanneriga ja odavate lennupiletite leidmisega?

Leave a Comment