Lufthansaga lendamine: kogemus, toit, pagas ja muu kasulik

 

Lufthansa on üks Euroopa suurimaid lennufirmasid, tõeline Saksamaa teraslindude valitseja! Sellel kompaniil on arvestatav kohalolu rahvusvahelises lennuruumis ja ohutuse koha pealt on tegu täiesti eeskujuliku lennufirmaga. Tagatipuks lendavad nad nii Tallinnast, Helsingist kui Riiast mitmetesse Saksamaa linnadesse, kust on võimalik edasi lennata paljudesse sihtkohtadesse üle terve maailma.

Milline on pardakogemus?
Analüüsisime sadu lennukogemusi, mille põhjal saame öelda, et keskeltläbi hinnatakse Lufthansa juures positiivsena viisakat teenindust ja uuemate lennukite puhul interaktiivseid meelelahutusekraane. Miinuspoolelt tuuakse välja, et mõnikord on klienditeenindus uimane ehk teisisõnu ei pruugi oma probleemidele nii kiirelt lahendusi saada, kui esialgu võiks oodata. Muidugi võivad lühemate lendude puhul mugavana näivad istmed pikematel lendudel kramplikeks piinapinkideks muutuda, ent seejuures on raske väita nagu see oleks konkreetselt Lufthansa eripära. Küll aga võib kitsamalt mõningate lennukitüüpide puhul välja tuua, et istmete vaheline ruum pole võrdeline alla lükatud seljatugede hõivatud ruumiga. Näiteks Airbus A380 turistiklassis võib olla väga keeruline liikuda aknakohalt tualetti, kui keegi on sinu ees seljatoe täielikult alla lükanud.

Lufthansa Euroopa-sisestel lendudel on saadaval kolm erinevat piletitüüpi, kui äriklassi mitte arvesse võtta. Järgnevalt vaatleme kõiki erinevusi, mis ei puuduta pagasit. Pagasiküsimuste kohta saate lugeda veidi allapoole kerides.

Economy Light
Istekohtade valimine on lisatasu eest
Pileteid pole võimalik muuta ega tühistada
Lennumiilide kogumine – OK!

Economy Classic
Istekohti on võimalik broneerimisel valida
Täiendava tasu eest saab osta laiema istmevahega koha
Pileteid saab raha eest muuta, aga neid pole võimalik tühistada
Lennumiilide kogumine – OK!

Economy Flex
Istekohti on võimalik broneerimisel valida
Täiendava tasu eest saab osta laiema istmevahega koha
Pileteid saab tasuta muuta, aga raha eest ametlikult tühistada
Lennumiilide kogumine – OK!

Ja kuidas söögiga on?
Üldiselt pakutakse Lufthansa kõikides teenindusklassides snäkke ja toitu, kuid konkreetne valik sõltub ikkagi lennu kestvusest ja kellaajast. Lühematel lendudel on standardiks võileib või keeks koos kohvi ja teega. Seega, ülal nähtav klantspilt ei iseloomusta kohe kindlasti Euroopa-siseste lendude toiduvalikut turistiklassis. Kauglendudel saab loomulikult suurema toiduportsjoni, seejuures on võimalik tellida endale ette eritoite, näiteks Light Whole Food meal (kalorsuselt kerge ja tervislik toit). Vajuta siia, et näha lähemalt näiteid Lufthansa lendude pardal pakutavast toidupoolisest.

Lufthansa sihtriikide ülevaade

Millised on Lufthansa pagasinõuded?

Euroopa-sisestel lendudel

Luft2

Pikamaalendudel

Luft1

Kuidas leida soodsaimad piletid?
Jälgi Reisitarka, sest sinna koondatakse kõik netiavarustest leitud lennu- ja reisipakkumised.

Leave a Comment