Kuidas Kuuba lennupiletid soodsalt kätte saada?

 

Kuuba on riik, mida iseloomustab segu uhketest, ent veidi väsinud koloniaalsetest linnadest, kaunitest randadest ja matkama kutsuvatest mägedest. Seda paika külastavad nii seiklejad, puhkajad kui kultuurihuvilised. Viimasel ajal on Kuuba muutunud avatumaks, mistõttu on tekkinud rohkem ka erinevaid lennuvõimalusi. Selles postituses teemegi täpsemalt selgeks, millised on kõige soodsamad variandid Tallinnast ja meile lähedal asuvatest pealinnadest Kuubale lendamiseks.

Millised on odavate lennupiletite variandid Tallinnast Kuubale reisimiseks?
Viimastel aastatel on päris mitmed erinevad lennukompaniid pakkunud soodushindadega lennupileteid Tallinnast Kuubale. Küll aga on pea kõik need hinnad olnud üle 500 euro. Kõige soodsamaid lende on siiani pakkunud SAS Scandinavian Airlines koostöös Air Canadaga: piletihinnad algasidki 500 eurost. Enamjaolt on reisidiiliks loetud hindu, mis jäävad 550-590 euro vahemikku. Seejuures on lennukompaniideks olnud nii LOT koostöös Air Canadaga, KLM, Air France kui ka Aeroflot. Mõnikord postitatakse lennuleiuna hindu, mis ületavad 600 eurot, ent jäävad siiski alla 650 euro. Kuigi esmapilgul tundub tegu tobedalt kallite piletitega, kui arvesse võtta võimalikke soodushindu, siis tegelikult on nende hindade esitamine soodukate pähe siiski täiesti aktsepteeritav. Tavapäraste hindadega piletid võivad mõnikord julgelt üle 1000 euro küündida, mille valguse on 620 eurot täiesti arvestatavalt odav maksumus.
NB! Turkish Airlinesiga on olnud saadaval üsna huvitav pakkumine neile, kes armastavad lennates luksust ja mugavamat olemist. Äriklassi piletid Tallinnast Istanbuli kaudu Havanasse on olnud müügis vaid 1300 euroga, seega tasu silma peal hoida!

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

Lendaks hoopis Helsingist, äkki saab odavamalt!
Ja Helsingist saabki soodsama hinnaga Kuubale. Siiani on lõviosa Helsingist algavatest sooduslendudest jäänud alla 500 euro. Air Canada soodusmüügi raames on saanud edasi-tagasi lende nii Varaderosse kui Havanasse alates 430 eurost. Erinevate pakkumiste käigus on hinnad jäänud üldjuhul 465-480 euro piiridesse. Täiendavalt on heade hindade kostitanud Helsingist venelaste Aeroflot Moskva kaudu. Lennud on jäänud 470-480 euro vahemikku.

Või väike sõit lõunanaabrite juurde…
Riia lennujaamast on Tallinnaga võrreldes alanud vähem sooduslende Kuubale. Siiski saadaval olnud pakkumised on Eestiga võrreldes veidi paremad olnud. Aerofloti hinnad on jäänud 515 kuni 550 euro hinnaklassi. Air Canada suure soodusmüügi ajal sai Riiast edasi-tagasi piletid ainult 450 euroga. See on hind, mida naljalt algusega Tallinnast ei leia.

Milliseid variante võiks veel olla?
Mõnikord on väga häid pakkumisi Lääne- ja Lõuna-Euroopa suurlinnadest, kuhu saab mugavalt Tallinnast mõne odavlennufirmaga kohale. Näiteks sai Meridianaga (nüüdse Air Italy’ga) Milanost Kuubale 345 euro eest. Sellele pakkumisele võis juurde lisada Ryanairi soodsad hinnad Tallinnast Milanosse ja kokkuvõttes tuli hind ikkagi piisavalt odav, et sellist kombineerimist küllaga õigustada. Sarnaselt sai Condoriga Viinist Kuubale alla 400 euro, millele tuli juurde lisada mugavad airBalticu otselennud Tallinnast Austria pealinna.

Mis hinnaga lennupiletid õigustavad kiiret reageerimist?
Kui jutt käib Tallinnast algavatele lendudele, siis kiire reageerimine on õigustatud hindade puhul, mis jäävad alla 500 euro. Samas on 500-580 euro piiridesse jäävad lennupiletid samuti tavapärasest soodsamad, nii et taolise diiliga võib küll rahule jääda. Helsingi lennujaamast õhku tõusvate jätkulendude puhul võiks soodne hind jääda ikkagi alla 500 euro, kuivõrd sealsest lennujaamast on saanud üsna sageli Tallinnaga võrreldes odavamaid pileteid. Nagu enne mainitud, siis aeg-ajalt võivad olla mitmetest Euroopa suurlinnadest saadaval lennud hinnaga alla 400 euro. Kui juhtub klappivateks kuupäevadeks olema mugavaid lennuühendusi Tallinnast, mille liitmine sooduslendudega Kuubale ei tee koguhinda liialt kalliks, siis sellisel puhul tasub piletite soetamine rahaliselt ära.

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment