Tokyo, Brasiilia, Türgi: 5 võimalust võita vinge puhkus veebruaris 2016

 

Teeme ülevaatliku nimekirja kõikvõimalikest erinevatest loosimistest ja auhinnamängudest, millega on võimalik võita igatsetud puhkus või unustamatu reis. Kliki peakirjadele, et lähemalt uurida. Palju loosiõnne kõigile!

Võida reis kahele Helsingisse!

Korraldaja: Eckerö Line
Auhind: Edasi-tagasi reis Helsingisse kahele inimesele A-klassi kajutis
Tingimused: Mängus osalemiseks vasta kodulehel olevale küsimusele ja lisa oma kontaktandmed.

Võida reis kahele Brasiiliasse!

Korraldaja: Paulig Coffee Estonia AS
Auhind: Reis Brasiiliasse kahele inimesele, mille korraldab Carlson Wagonlit Travel. Kampaania auhinnafond kokku on 5000 eurot.
Tingimused: Kampaanias saavad osaleda kõik täisealised isikud, kes on ostnud ajavahemikul 01.02.2016 – 31.03.2016 (kaasa arvatud) ükskõik missugusest Eesti kauplusest mõne Paulig Classic kohvi ja registreerinud ennast kampaaniast osavõtuks korraldaja kodulehel www.paulig.ee.

Võida reis kahele Türki!

Korraldaja: Reisiekspert
Auhind: Kampaania auhinnaks on Novatoursi 1-nädalane otsereis kahele Türki aprillikuus.
Tingimused: Liitu Reisieksperdi uudiskirjaga (täida kliendipostituse liitumise lahtrid Facebookis), ole/hakka Reisieksperdi Facebooki sõber/sõbraks, jaga kampaaniat oma Facebooki sõpradele, tee seda kõike kampaaniaperioodi jooksul 25.01-19.02.2016.

Delfi viib Rio de Janeiro olümpiamängudele!

Korraldaja: DELFI
Auhind: Reis kahele Brasiiliasse, Rio de Janeirosse
Tingimused: Auhinnareisi loosimises osalevad Delfi mobiilrakenduse alla laadijad ja olemasolevad kasutajad ning kes on ennast mobiilirakenduse kaudu registreerinud kampaanias osalemiseks vastava vormi kaudu, mille leiab Delfi mobiilirakenduse esilehelt.

Syoss viib reisile Tokyosse

Korraldaja: SOMESE Baltic
Auhind: Reis kahele inimesele Tokyosse
Tingimused: Kampaanias osalemiseks tuleb osta Rimi Eesti AS kauplusest vähemalt üks Syoss toode ning registreerida ostul Rimi kliendikaart. Kõik perioodil 02.02 – 29.02 Rimi kauplustes tehtud Syoss toodete ostud, kus on ostul registreeritud ka Rimi kliendikaart, osalevad Kampaania auhindade loosimisel.

NB! Lugege kindlasti enne osalemist lähemalt kampaaniate tingimusi!

Leave a Comment