Turkish Airlines purustas lennureisijate päevarekordi

 

Reedel, 15. juulil 2022, vedas Turkish Airlines rekordarvu reisijaid, üle 260 000 inimese reisis türklaste lennukompanii teraslindudel. See tähendas 87% täituvust, mis on muljetavaldav kasv võrreldes eelmise aasta sama ajaga.

Lennufirma põhjendab seda tugevat taastumist mitmete tegurite kombinatsiooniga, sealhulgas riigisisese nõudluse suurenemisega ja eduka turunduskampaaniaga, mis on suunatud rahvusvahelistele reisijatele.

See on hea uudis lennuettevõtte jaoks, mida on tugevalt tabanud Covid-19 pandeemia.

Kuna kindlustunne reisitööstuses on taastunud, on Turkish Airlinesil head eeldused oma tugeva kasvu jätkamiseks eelseisvatel kuudel ja aastatel.

“Eile võttis Turkish Airlines vastu üle 260 000 reisija, nii et lendude kogutäituvus oli üle 87%, mis teeb sellest lennuettevõtja ajaloo kõige tihedama liiklusega päeva,” ütles meediasuhete asepresident Yahya Ustun Twitteris, et jagada häid uudiseid.

Ta ütles, et lennufirma on pühendunud sellele, et pakkuda oma reisijatele parimat võimalikku kogemust ja et nad töötavad pidevalt oma teenuste parandamise nimel. Ustun tänas reisijaid nende jätkuva toetuse eest ja ütles, et loodab neid peagi taas pardal näha.

Turkish Airlines teatas hiljuti oma 2022. aasta juuni liiklustulemused.

Kokku veeti 6,9 miljonit reisijat, kusjuures riigisisene täituvus oli 87,2% ja rahvusvaheline täituvus 83,2%. Kusjuures jaanuarist juunini veeti 30,9 miljoni reisijat.

Samuti suurendas lennufirma sihtkohtade arvu, kuhu ta lendab, 2019. aasta juuni 311-lt 335-le eelmisel kuul, ning laiendas oma lennukiparki 338 lennukilt 380-le.