Millise hinnaga osta lennupiletid Fääri saartele?

Fääri saared pole just üks populaarsemaid reisisihte. Kuid need, kes on käinud, oskavad kiita taevani!

Põhja-Atlandis asuvad Fääri saared pakuvad unustamatuid elamusi metsiku looduse keskel. See on paik, kuhu lihtsalt ei saa kaamerata minna.

Või kui minna, siis tuleb oma silmi teritada, et mälupildid ikka teravad jääksid! Osad reisijad võrdlevad saari Islandiga, ent see on liialt suurt lihtsustus.

Fääri saari tuleb ikkagi omal käel kogeda, sest need pole koopia teistest põhjas asuvatest saartest.

Järgnevalt uurime lähemalt, kuidas saab Tallinnast soodsa hinnaga lennupiletid Fääri saartele hankida, et sul oleks võimalik odavama hinnaga kohale saada!

Kuidas Tallinnast odavalt Fääri saartele lennata?

Siiani on parimaid hindu pakkunud Tallinnast SAS Scandinavian Airlines. Loomulikult toimuvad lennud läbi Skandinaavia lennujaamade, kas Stockholmi, Oslo või Kopenhaageni kaudu.

Olenevalt sellest, millistest sõlmlennujaamadest konkreetsel aastal lende Fääri saartele tehakse. Kõige odavamad hinnad on alanud 240 eurost, ent enamasti on sooduspakkumised kulgenud 250 ja 270 euro vahemikus.

Pakkumisel on olnud variant Tallinnast Kopenhaagenisse airBalticuga Riia kaudu, misjärel sai lennata Taani pealinnast Fääri saartele Atlantic Airwaysi soodukaga.

Kokku tuli jällegi hinnaks alla 300 euro. Viimast sorti pakkumine sobib küll kõige paremini, kui on kindel soov minna Fääridele ja SASi odavaid hindu lihtsalt pole saadaval. Siiski on SASi jätkulendudega võrreldes tegu tunduvalt tüütuma variandiga.

Kas Helsingist või Riiast saaks odavama hinnaga Fääri saartele kohale?

Riiast pole tavaliselt Tallinnaga võrreldes odavamaid hindu Fääri saartele saada. See-eest on aga Helsingist olnud pakkumisel SASi jätkulennud alates 190 eurost.

Teatud juhtudel võib see olla kõige odavam variant Fääridele saamiseks, isegi siis, kui juurde arvestada põhjanaabrite pealinna saamise kulud.

Millise hinnaga lennupiletid tasuks ikkagi Fääri saartele ära osta?

Kui edasi-tagasi lennud Tallinnast jäävad …-250 euro järku, siis tasub huvi korral kindlasti ära osta, sest need on keskmisest tunduvalt odavamad.

250-300 euro vahemikus saadud lennupiletid on hea hinnaga tasku pistetud. Need kvalifitseeruvad jätkuvalt soodsate lendude alla, kuna aasta keskmine või suvalisteks kuupäevadeks võetud lennud osutuvad ikkagi kallimaks.

Tasub jälgida sedagi, et teistest Euroopa pealinnadest on aeg-ajalt veelgi paremaid sooduslende saada. Hinnad jäävad 160-210 euro vahemikku.

Siiski oleneb nende lendude mõistlikkus sellest, kas konkreetsel ajahetkel on Eestis hea hinnaga pileteid saada.

Kui hinnad juhtuvad laes olema ja reis täiesti plaanis, siis võivad 180-eurosed lennupiletid algusega Oslost vabalt ära tasuda, kui juurde liita hind Tallinnast Oslosse ja tagasi saamiseks.