Kanada reis – kuidas hankida odavad lennupiletid Kanadasse?

 

Kas Kanada on ainult vahtrasiirupiga pannkoogid ja mägijõed? Vaevalt! Tegu on nii laiahaardelise riigiga, et leiab nii tormakaid suurlinnu, rannaäärseid külasid kui jahmatamapanevaid rahvusparke. Aga kuidas küll soodsa hinnaga kohale saada?

Põhilised Kanada linnad, kuhu aeg-ajalt sooduspakkumiste sadu korraldatakse, on Toronto, Montreal ja Vancouver.

toronto-1426205_640

Torontosse on algusega Tallinnast olnud pileteid isegi 290 eurost, konkreetne juhtum kätkes endas põhiliselt Air France lende. Tavalisemad sooduspakkumised on jäänud 350-480 euro piiridesse, seejuures lennufirmadeks on olnud nii KLM kui Turkish Airlines. airBalticu, KLM ja Air France lende ühendades on saanud Tallinnast Montreali ja Vancouverisse 270-300 euroga, ent sooduspakkumiste hulka on sattunud ka hindu vahemikus 400-520 eurot.

Kui vaadelda Helsingist väljuvaid lende, siis pole Tallinnaga võrreldes tohutult odavamaid pakkumisi olnud. Lufthansa ja Air Canada šokihinnaga sai küll edasi-tagasi lennu Torontosse 270 euroga, kuid tavapärasemad on pigem Icelandairi sooduskampaaniad, mille käigus on jagatud lennupileteid 440-470 euro eest. Samuti on Helsingist saanud Air France ja KLM lennumasinatega Montreali 360-420 euroga.

canada

Edmontoni, Ottawasse, Halifaxi ja teistesse Kanada tuntumatesse linnadesse on hinnad pigem kallimad. Kui mõni erandlik sooduslaviin kõrvale jätta, siis jäävad kõige madalamad hinnad 500-800 euro vahemikku sõltuvalt hooajast ja nõudlusest.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment