airBaltic hakkab lendama Aafrikasse

 

airBaltic hakkab 31. oktoobrist opereerima lende Riia ja Marrakeshi (Maroko) vahel. Seejuures toimub kaks lendu nädalas ning ühe lennusuuna kestvus jääb 5 tunni ja 30 minuti ringi.

Marrakeshist saab edasi liikuda nii Saharakõrbesse, ookeani äärde kui Atlase mägedesse. Juba linn ise on värvikirev ja põnevatest elamustest pulbitsev paik. Tegu on menukaima linnaga Marokosse saabumiseks.

Piletihinnad algavad 169 eurost

Ühe otsa GREEN lennupiletid hakkavad 169 eurost, GREEN Classic aga 215 eurost. Kui on soov Põhja-Aafrikasse lennata hoopiski äriklassi, siis hakkavad ühe otsa piletihinnad 599 eurost.

Suurimat konkurentsi pakub Tallinnast väljuvatele jätkulendudele ikkagi Lufthansa. Neilt on korduvalt saadaval olnud edasi-tagasi lennupileteid Marokosse hinnavahemikus 185-220 eurot.

Odavlendudega palju soodsam

Täiendavalt saab lennata nii Tallinnast kui Riiast Marrakeshi kombineeritud odavlendudega. Taolise lahenduse kasuks otsustanud reisilised võivad nautida edasi-tagasi piletite hindu vahemikus 45-90 eurot.

Igal juhul hoiame airBalticu lennupiletitel silma peal. Kuigi praeguse seisuga jääksid odavaimad edasi-tagasi lennud 340 euro juurde, siis pole sugugi välistatud, et suurmüükide ajal kukub madalaim hind siiski sellest allapoole.