Millised on Black Friday 2019 reisipakkumised?

 

Black Friday on taas kätte jõudmas. Nii netiavarustes kui ka ostukeskustes saab osa tõelisest ostupeost.

Me ei soovita lihtsalt Black Friday toimumise tõttu ühtki impulssostu teha! Aga reaalsete reisi- ja ostuplaanide olemasolu korral on võimalik päris palju raha kokku hoida.

Ja järgnevalt teemegi sulle ülevaate, milliseid Must Reede pakkumisi reisimaailmast leida võib. Mõned neist reisidiilidest kehtivad ainult Musta Reede ajal, ent mitmete kampaaniate kestvus on 24 tunnist veidi pikema iseloomuga.

NB! Loomulikult pole Black Friday aasta ainuvõimalus soodsamalt maailma näha. Hoia kindlasti detsembrist veebruarini Reisitargal silm peal. Eelmistel aastatel oleme sel perioodil päris magusaid hindu leidnud.

NB vol 2! Uuendame seda artiklit, kui midagi head jääb veel silma.

NB (29.11.2019)! Tegeleme Black Friday aktsiooniga veel. See võtab lihtsalt hullult aega. Proovime keskpäevaks üles saada 🙂

Millised on parimad Black Friday reisipakkumised 2019. aastal?

 

#1: IHG Early Black Friday

IHG on tohutult suur hotellide kett. 11. novembrist kuni 17. detsembrini saad ööbimisi kuni 25% soodsamalt. Tingimus on see, et pead registreerima IHG kliendiks. Hotelliööd peavad jääma järgnevasse vahemikku: 14. november 2019 kuni 31. mai 2020.

#2: Expedia

Expedia valmistub korralikult Black Friday kampaaniaks. Reedeseks suurmüügiks valmistumiseks tasub alla laadida nende mobiiliäpi. Vastutasuks pakuvad nad kuni 100 USD allahindlust valitud lendudelt ja 75% ale teatud hotellide hindadelt. Varajase linnukese pakkumised algavad juba 25. novembrist, mistõttu tasub silmad lahti hoida.

#3: Reisitark

Jah, me tuleme Black Friday puhul välja oma aktsiooniga. Must Reede hommikul otsime kõikidele jälgijatele välja lennupiletid, mille edasi-tagasi (!) hinnad jäävad ostes kahekohaliseks. Loomulikult pole nende hulgas lennureise Austraaliasse või Argentiinasse, aga mõnusaid puhkamise ja kerge tuulutamise pakkumisi leiab küll. Pealegi on hinnad sedavõrd odavad, et sobivad ka mõnele tööst väsinud pereliikmele või sõbrale kinkimiseks!

Seega, jälgi meie Black Friday aktsiooni 29. novembril SIIT!

NB (29.11.2019)! Tegeleme Black Friday aktsiooniga veel. Valmis saamine võtab lihtsalt hullult aega. Proovime keskpäevaks üles saada 🙂

#4: Air China

348 euroga Saksamaalt Lõuna-Koreasse. Mõnikord on Saksamaale sõit algusega Eestist nii odav, et Black Friday raames võetud Air China piletite kombineerimisel saab märkimisväärselt hea hinnaga Aasiasse või Austraaliasse.

#5: Ryanair

Igal aastal paiskab Ryanair Must Reede nädala jooksul välja suure koguse ahvatlevaid reisidiile. Kindlasti anname Reisitarga kaudu teada, milliseid soodsa hinnaga pileteid saab hankida. Hetkel pole täpsemat infot teada. Väike kartus on selles, et suur osa Ryanairi soodsatest piletitest võib eestlastele üsna kasutuks osutuda. Näiteks allahinnatud piletid suunal Madrid-Mallorca ja Budapest-Pariis.

Siiski tasub arvestada ühe asjaga. Nii mõnedki meist kasutavad Ryanairi üksikuid lennupiletid, et panna kokku ehmatavalt soodsate hindadega lennureise Euroopasse ja lähiregioonidesse. Sel juhul võivad igasugused Ryanairi sooduspiletid tervikreise tunduvalt odavamaks teha. Nagu ikka, siis tasub vaid meeles pidada, et jätta kahe odavlennufirma üksikpileti vahele piisavat ajavaru. Ka reisitõrkekindlustus ei teeks ju paha.

#6: YOTEL

YOTEL on omamoodi noorusliku hingega hotellikett, millel on mitmeid lennujaamades sees asuvaid majutuskohti. Pika, ent öise ajastusega ümberistumise korral päris hea teenus. Kahjuks pole küll sellest Black Friday kampaania raames kasu, kuna need asukohad ei laiene allahindlusele. Üldiselt pakutakse kuni 40% ööbimistelt alla. Kui astud klubiliikmeks, siis saad täiendava 12% soodustust. Kampaania juba käib.

#7: Wizz Air

Arvatavasti tuleb Wizz Air oma pakkumistega välja, kuid kahjuks selle artikli avaldamise seisuga infot veel ei leidnud. Suure tõenäosusega on see pakkumine stiilis 20% alla kõikidelt lendudelt.

#8: Air France ja KLM lojaalsusprogramm

Flying Blue lojaalsusprogrammi liikmed saavad AF/KLM Euroopa lendudelt kolmekordseid miile. Broneerima peab 22. novembri ja 2. detsembri vahemikus. Reis peab toimuma 7. detsembrist 2019 kuni 31. märtsini 2020. Kõik marsruudid ei pruugi sobida. Kontrolli enne üle!

#9: 57hours

Kas oled sellest ettevõttest kuulnud? Ehk mitte. 57hours on äge seikluselamusi pakkuv reisiettevõte. Kui kasutad koodi BLACK57, siis saad nende Black Friday kampaania käigus 57 USA dollarit järgmiselt seikluselt alla. Ahjaa, üks nõue on veel. Nad tahavad, et registreeruksid nende uudiskirja saajaks ajavahemikus 15. novembrist 2019 kuni 5. detsembrini 2019.

#11: Bettoja Hotels

Plaanid Itaalia reisi? Roomas paiknev hotellikett Bettoja Hotels on välja pannud 29. novembrist kuni 3. detsembrini kestva müügikampaania. Väidetavalt on võimalik saada tavahindadelt kuni 35 protsenti.

#12: EF Ultimate Break

Head uudised kõikidele noortele rändajatele, kes tahaksid vahelduseks vabalt võtta ja tüütu planeerimise stressi kellegi teise hooleks jätta. Mõningad EF Ultimate Break poolt korraldatavad Must Reede kampaaniapakkumised annavad tavahinnast alla üle 1000 USA dollari.

***TÄIENDATUD LEIUD ALATES SIIT***

#13: Hotels.com

Hotels.com on tulnud välja Black Friday kampaaniaga, mille käigus lubatakse hotellidelt kuni 60% allahindlust. See pakkumine juba käib. Lisaks sellele antakse kuni 11% ale, kui kasutad ostmise käigus koodi BLACKFRI. Küll aga proovisime eesti keelsel saidil seda pakkumist üles leida, ent see ei õnnestunud. Seepärast jätsime soome versiooni, kuna seal on Must Reede pakkumine olemas ning see on meile kõige lähem riik + sama valuutaga + Läti versioonis pole samuti kampaaniast veel lõhnagi. Võib-olla Hotels.com laeb veel eesti keelsele saidile pakkumise üles. Kui see juhtub, siis muudame siin artiklist lingi ära.

#14: NH Hotels

NH Hotels on päris kopsaka majutusasutuste valikuga hotellikett. Pakkumise kasutamiseks tuleb olla või hakata NH Rewards boonusprogrammi liikmeks. Seeläbi on võimalik saada allahindlusi Euroopa hotellidelt kuni 40% ning Põhja- ja Lõuna-Ameerika hotellidelt kuni 50%. Broneeringuid sooritada saab 3. detsembrini 2019. Leidub veelgi tingimusi ja kitsendusi, nii et enne nende Must Reede pakkumise kasutamist tasub reeglid läbi lugeda.

#15: Finnair

Finnairil on nii turistiklassis kui ka äriklassis Black Friday puhul küllaga kampaaniahindu. Mõned neist on muidugi tükk maad kallimad tõelistest soodushindadest. Aga Finnairi puhul maksad mugava ühenduse eest algusega Tallinnast ja kvaliteetse pardateeninduse eest. Seega, kui huvi on, siis tasub nende kampaaniapakkumistele pilk peale heita.

#16: airBaltic

airBaltic oleks nähtavasti niikuinii ostukampaania novembris teinud. See oleks muul juhul olnud Cherry Sale nime all, mida nad regulaarselt korraldavad. Kuna airBalticul on päris palju sihtkohti, mille hulgas ka 14 Tallinnast väljuvat otselendu, siis valikut on küllaga. Kindlasti kajastame parimaid Musta Reede noppeid Reisitargas.

#17: Lonely Planet

Kuigi Lonely Planeti kampaania nimes pole Musta Reedet mainitud, siis neil on siiski käimas üks kampaania. Selle käigus saab kasutada põhimõtet: osta 2, saad 3. Kehtib raamatute, e-raamatut ja PDF peatükkide osas. Samuti leidsime netiavarustest promokoodi LENTO40LP, mille abil saab raamatutelt 40% alla.

#18: eBookers

Kui broneerid eBookers lehelt hotelli ja kasutad koodi CYBER15, siis saad Black Friday nädala käigus -15% allahindlust paljudelt majutuskohtadelt. Kui aga ostad paketi, lend koos majutusega, siis saad koodiga CYBER60 allahindlust tervelt 60 euro võrra.

#19: Norwegian

Kindlasti tuleb Norwegianilt Must Reede kampaaniapakkumisi. Nad on juba mitu aastat seda tüüpi kampaaniat teinud ja praegugi on juba lehe alus loodud. Ilmselt saab reaalseid pakkumisi näha 29. novembri hommikul. Küll aga ei tasu vapustavaid hindu oodata. Eelmisel aastal sai Norwegian päris mitmeid kriitikanooli, sest nende Black Friday pakkumised olid võrdlemisi magedad.
UUENDUS: Ja tuligi ära! Helsingist algusega on päris häid edasi-tagasi lendude hindu!

#20: Emirates

Emirates on saladuslikum sarnaselt mitmetele teistele lennufirmadele. Nad on avanud vaid lehe, kus saab registreeruda teavituse saamiseks Black Friday pakkumiste kohta. Paljudele eestlastele meeldib Emirates, sest firma pakub tasemel teenindust ja lennuelamust. Küll aga pole alati nendega mugavaim lennata, kuna meile lähim Emiratesi sihtkoht on Stockholm. Samas soodsate airBalticu või SASi Stockholmi piletite kombineerida pakub see siiski võimalust Musta Reede kampaaniapakkumistest osa saada.

#21: Eckerö Line

Eckerö Line pakub Musta Reede puhul laevapileteid ainult 1 euroga. See on tõsiselt mõnus pakkumine, kuna läbi aegade on nii lennu-, bussi- kui ka laevafirmad ühe euro aktsioone ikka korraldanud. Aga viimasel ajal on neid kuidagi väheks jäänud. Ehk on 1 euro kõvasti väärtusetum aastate tagusega?

#22: Booking.com

Booking.com on tulnud välja kõva Black Friday kampaaniaga. Saadaval on palju soodsamad hotellid ja Genius liikmetele on majutuse broneerimine kuni 40% odavam! Kõik need pakkumised on saadaval kuni 2. detsembrini 2019.

#23: Vueling

Vueling on Hispaania odavlennufirma, mis pakub päris mõistlikke variante Lõuna-Euroopas ringi reisimiseks. Opereerib näiteks ka hooajalisi lende Helsingist Barcelonasse. Käesoleva soodusmüügi käigus on turule paisatud palju lennupileteid hinnaga 9.99 eurot.

#24: Tallink

TALLINK Musta Reede kampaania käigus saab laevapileteid kuni 40% tavapärastest hindadest soodsamalt. Nende promo kestab tervelt kolm päeva, kuid ilmselt tasub kindla soovi korral pigem rutem soovitud kuupäevadeks piletid tasku pista.

#25: Priority Pass

Priority Pass on äriklassi ootesaalidesse sissepääsu võimaldav programm. Erinevate tasemetega kaardid on Black Friday puhul 15 kuni 40 protsenti soodsamad. Muide, selle programmi kaudu pääseb ka Tallinna lennujaama lounge‘s enne lendu lõõgastuma!

Kas neil pakkumistel on päriselt mõtet?

Nii ja naa. Kui plaanid igal juhul reisi ja mõni neist Must Reede pakkumistest aitab seda odavamaks teha, siis mis siin üldse mõelda on? Küll aga tasub hoiduda impulssostude tegemisest, kui asi pole tavapäraste hindadega võrreldes tõeliselt soodsam.

Siia nimekirja panime Black Friday reisipakkumised, mille puhul võib tõesti mingit väärtust oodata. Kindlasti on mõned neist lühikese kehtivusajaga. Näiteks Expedia puhul on nende kodulehel kirjas, et saadavus on äärmiselt piiratud. Arvata võib, et sel juhul lendab algusajal Expedia äpile tohutu rahvamass üle terve maailma peale ja pisike hulk inimesi saab reaalselt lendudelt 100 USD alla.

Milliseid mõistlikke kampaaniaid veel on?

Aastaringselt korraldavad erinevad lennufirmad sooduskampaaniaid. Nende käigus on mõnikord võimalik tavahindadega võrreldes tervelt 300-400 euro soodsamalt lennata. Samuti tehakse osturallisid hotellidele, laevapiletitele, autorendile ja bussidele/rongidele.

Eestis ja lähiregioonis asjakohastest kampaaniatest proovime ikka alati teada anda. Mõnikord kajastame meist tunduvalt kaugemale jäävaid promokampaaniaid. Siis küsitakse, et miks jagasime näiteks “mingi kahtlase Lõuna-Ameerika odavlennufirma pakkumist”? Aga nii mõnedki meist saavad selliseid reisidiile kasutada, et teha näiteks oma Mehhiko, Argentiina või Brasiilia reisi tunduvalt odavamaks.

Lõppsõna: Black Friday reisikampaaniad

2019. aastal korraldatakse suurel hulgal erinevaid promokampaaniaid 29. novembril ja seda kuupäeva ümbritseval ajaperioodil. Black Friday annab võimaluse osta odavamaid lennupileteid, hotelliöid ja muid reisimisega kaasnevaid tooteid või teenuseid.

Reisitark teeb 29. novembril korraliku ülevaate kõikidest kahekohaliste hinnaga edasi-tagasi lendudest algusega Tallinnast ja lähiriikide pealinnadest. Võib-olla tuleb veelgi üllatusi, hoidke silmad lahti!