Wizz Air ei lõpeta lende Tallinnast Rooma ega Napolisse

 

Hiljuti liikus netiavarustes uudise jupp, mille kohaselt lõpetab Wizz Air lennud Rooma ja Napolisse. Tegelikult on tegu vaid üleminekuga talvisele hooajale.

Juba praegu on avatud müük lennupiletitele Tallinnast Rooma ja Napolisse algusega 2023. aasta kevadest.

Rooma puhul tähendab see, et 2022. aasta viimane Wizz Airi otselend Rooma väljub 29. oktoobril. Seejärel taasavatakse liin 28. märtsil 2023.

Uuel hooajal on Rooma lendude saadavus väga hea. Märtsi lõpust oktoobri lõpuni toimub kolm lendu nädalas: teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti.

Napoli puhul toimub selle hooaja viimane lend Tallinnast Lõuna-Itaaliasse 28. oktoobril. Uuel aastal väljub esimene lend eestlaste jaoks parimasse Amalfi ranniku õhuväravasse 27. märtsil. Roomaga võrreldes opereeritakse lende pisut vähem.

Nimelt toimub kaks lendu nädalas: esmaspäeviti ja reedeti.

Kusjuures tegu on suurepäraste lennuaegadega neile, kes soovivad teha mõnusa Lõuna-Itaalia nädalavahetuse. Saad minna reede õhtul pärast tööd lennule ning jõuda esmaspäeva õhtuks tagasi.

Samaaegselt lendab mõlemasse saapariigi sihtkohta Tallinnast ka Ryanair.

Kuupäevade kombineerimise võimalusi on küllaga. Eriti magusaks kujunevad perioodid, mil mõlemad lennufirmad viivad oma piletihinnad alla, et tõsta lennukite täituvust.