HINNAKOOL: Odavad lennupiletid Los Angelesse

Los Angeles on Eestist nii kaugel. Kõigepealt üle terve Euroopa, siis linnulennul kahe mandri vahel laiuva Atlandi ookeani kohal ja alles pärast USA idarannikult läänerannikuni jõudmist lõpuks päral. Aga pikk reis on seda väärt! Ees ootab Hollywood, Venice Beach ja muud filmidest tuntud kohad. L.A.’st on võimalik alustada autoreisi läbi terve Ameerika või minna avastama teisi lähedal asuvaid sihtkohti. Nii et asume kohe asja kallale ja vaatame, kuidas saada kätte võimalikult odavad lennupiletid Tallinnast Los Angelesse!

city-1031706_640

 

Odavaim lennuvärav Los Angelesse on…

 

…Skandinaavia!

 

Põhjamaadest on Inglite Linna soodne lennata mitmete lennufirmade kaasabil. Taskukohasemaid lende on pakkunud nii SAS Scandinavian Airlines kui Norwegian. Tavaliselt on soodsaimad lennud jäänud 200-400 euro vahemikku, kuid enamjaolt pigem 300-400 euro vahele. Järgnevalt vaatame netiavarustes peituvaid piletinäiteid nii Helsingist, Stockholmist kui Oslost.

Helsingi_LosAngeles Oslo_LosAngeles Stockholm_LosAngeles

Helsingisse saab soodsalt laevaga üle lahe sõites, see tuleb kindlasti odavam võrreldes Tallinn-Helsingi-Tallinn lendudega. Stockholmi saamiseks peab kaaluma nii laeva kui lennukit, seejuures on lendamine ikkagi kõige kiirem ja mugavam variant. Oslosse saab Ryanairi ja Norwegianiga, aga iirlaste odavlennufirma juures on oluline arvestada, et nende teraslinnud maanduvad Oslo Rygge lennuväljal. Oslost Los Angelesse suunduvad lennud tõusevad õhku aga Oslo Gardermoeni sõlmjaamast, mis asub täiesti teises kohas.

hollywood-sign-979399_640

 

Aga otse Tallinnast algavad lennud?

 

Loomulikult Eestist sõna otseses mõttes otselende Los Angelesse ei lähe. Küll aga on mitmed lennufirmad teinud lennupakkumisi, mille lõppmaksumuses on võetud arvesse väljumist Tallinnast. Tavapärased soodushinnad on 350-450 euro skaalal, kuid mõnikord on mõned diililehed avaldanud üle 500 euroseid pakkumisi. Vähemalt viimaste aastate hinnamaastiku arvestades pole 500-800 eurosed piletid sugugi märkimisväärne lennuleid. Tallinnast algavate lendude puhul on soodsaimad pakkujad olnud Finnair, Aeroflot, Turkish Airlines ja KLM/Air France. Kõige levinumad on soodsad lennud Soome ja Türgi kaudu, kuid tavaliselt on neid võimalik osta laiemate odavkampaaniate raames.

Kindlasti tekib küsimus, millised on üldse tavalised hinnad Tallinnast Los Angelesse lendamiseks. Järgnevalt vaatame tüüpilisemaid hindu, kui piletisoov on lennule, mis toimub viie kuu pärast.

Tallinn_LosAngeles Tallinn_LosAngeles2

Hinnakontrolli tulemusel selgus, et suvalistel kuupäevadel olid soodsaimad lennud Aeroflotiga. Ühel juhul oli tegu kombinatsiooniga Aerofloti ja Norwegiani lendudest. Samuti märkasime, et tihedalt olid kannul Turkish Airlines ja Lufthansa. Kõik oleneb konkreetsetest kuupäevadest. Seega, kui keegi üritab suruda 600+ euro eest Tallinn-Los Angeles-Tallinn pakkumist kui erakordset soodusdiili, siis tasub selle julgelt tagasi lükata!

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

P.S. Kas teadsid, et Los Angeles on üks parimaid kohti Bora Bora reisi alustamiseks? Kui mitte, siis loe siit lähemalt!

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment