Kuidas on Qatar Airwaysiga lennata?

 

10. oktoobrist 2016 hakkas Helsingi ja Doha (Katari pealinn) vahel lendama maailmakuulus Qatar Airways.

Milline on pardakogemus?
Mõtestasime lahti üle 200 reisija poolt jäetud arvustuse ja uurisime erinevaid blogisid, kus inimesed on Qatar Airwaysi kohta arvamust avaldanud. Sooduskampaaniate ajal on täiesti tavaline, et erinevad reisipakkumisi koostavad portaalid ja reisibürood kirjeldavad Katari lennufirmaga lendamist kui uskumatult luksuslikku kogemust. Oluline on seejuures meeles pidada, et tihti räägitakse firma luksuslikust pardakogemusest pigem äriklassi ja Esimese klassi võtmes. Siiskiei meenuta turistiklassis reisimine Ryanairi ja isegi mitte tavalisi Euroopa suuremaid lennufirmasid. Posiitivsena on välja toodud väga head meelelahutust: ekraanidelt on võimalik vaadata pea 2000 erinevat filmi ja telesarja episoodi. See teeb silmad ette suuremale osale pardal pakutavast meelelahutusest erinevates maailma lennufirmades.

Autor: Alex Beltyukov

Vastakaid arvamusi on tekitanud istekoht, kuna üks arvustajatest väitis, et isegi 175 cm pikkuse juures olevat jalaruumi väheks jäänud. Sügavamal uurimisel selgub, et erinevate juhukogemuste repertuaari seletab erinevate lennukite kasutus. Probleeme on tekitanud A380 turistiklass, kuhu proovitakse mahutada tohutu suur hulk inimesi. Eriti pikkadel liinidel, näiteks Doha-Sydney-Doha, võib see võrdlemisi häirivaks kujuneda. Istmete vahelist kitsust märkavad emotsionaalsemalt Qatar Airwaysiga varem lennanud inimesed, kuna viimase aasta sees on tehtud lennukite sisemuses uuendustöid ja paigaldatud on uusi istmeid.

Keskeltläbi kestab lendab Helsingi ja Doha vahel 6.5 tundi.

Ja kuidas söögiga on?
Üldjuhul on Qatar Airwaysi toit hea, kuid mõnikord võib juhtuda kandikule halvema kvaliteediga eined. Näiteks ülesoolatud liha või pooleldi kuivanud köögiviljad. Toit on sarnane teistele Lähis-Ida lennufirmade pakutud roogadele ehk portsjonid on pigem suured, aga söök ei pruugi alati maitsev olla. Vajuta siia, et vaadata toidunäiteid lähemalt.

Qatar Airwaysi sihtriikide ülevaade

qatarmap-min

Millised on Qatar Airwaysi pagasinõuded?
Käsipagas: 1 ühik, mitte üle 7 kg ja mõõtmetes 50cm x 37cm x 25cm
Lisaks: isiklikud esemed, näiteks üks naiste käekott, üks soojendustekk, üks vihmavari jne.
Äraantav pagas: Kõik sõltub suunast ja piletiklassist. Kontrolli piletit ostes üles!

Kuidas odavaid Qatar Airwaysi lennupileteid osta?
Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment