Miks minna merereisile? Siin on 7 põhjust!

 

sea-city-skyline-ocean

Laevas on lennuki, bussi ja autoga võrreldes tunduvalt rohkem ruumi, kui sa just väikese kalapaadiga maailmamerd seilama ei lähe (halb idee!).

pexels-photo-45683

Laevaga sõites kulged aeglasema ja mõnusama tempoga. Sul on rohkem aega elu üle järgi mõelda, teistega juttu ajada ja tähistaevast silmitseda.

sunset-675847_640

Lapsepõlvest pärit põnevus saab tõelisuseks! Nii mõnedki meist on väikse lapsena unistanud piraadiseiklustest, maadeavastajatest või luksusaurikutel rändajatest.

bay-boats-port-yachts

Kui oled eesmärgiks võtnud laevasõidu, siis viib see sind väga paljude valikuteni. Jahiga Vahemerel purjetamine, kruiisilaeva õndsus, pikem praamisõit eksootilises riigis või Tallinn-Stockholm-Tallinn kruiis. Variante rohkem, kui ookeanis kalu!

sea-nature-flying-water

Vesi on alati lähedal! Näiteks jahiga sõites võid hüpata kuumal suvepäeval jahutuseks otse merre ja pärast seda tekil end päikese käes kuivatada.

salads-743719_640

Laevareisidel pannakse alati toidule suurt rõhku. Kruiisilaevadel ootavad sind suured bufeeõhtusöögid, jahiga sõites saad alati värske õhu käes toitu nautida ja suurematel praamidel on igal juhul kohvik või söökla olemas.

sea-701079_640

Päikesetõusud ja -loojangud käivad ikka laevaretkede juurde. Proovi vähemalt ühel hommikul varem tõusta, et imetleda tekil silmapiirilt tõusvat päikesekera, mis vaikselt taevast roosaks võõpab. Romantiline, eks!

Leave a Comment