Kuidas leida odavad lennupiletid reisiks Tallinnast Namiibiasse?

 

Namiibia võtab vastu tõeliste loodusimedega: Nauklufti mäed, Fish River kanjon, Kalahari piirkond… Selles riigis on olemas palju ikoonilisi Aafrika maastikke, mida oleme harjunud nägema filmides ja fotodel. Kindlasti on tegu riigiga, kus tuleb pealinnast kaugemale vaadata ja võimaluse korral rendiauto või ekskursioon organiseerida. Seda riiki on kutsutud “Aafrikaks algajatele”, kuna võrreldes nii mõnegi lähiriigiga on Namiibias reisimine kergemini korraldatav. Samas ei tähenda suhteline lihtsus absoluutselt, et tegu oleks kuigivõrd kehvema sihtkohaga! Järgnevalt uurime lähemalt, kuidas Tallinnast ja lähiriikide linnadest taskukohase maksumusega lennupileteid Namiibiasse saada.

Kuidas soetada odavad lennupiletid Tallinnast Namiibiasse (Windhoeki)?
Kõige tavalisemad hinnad jäävad Eestist Namiibiasse reisides 600-700 euro kanti. Samas on need enamasti kehvade ümberistumistega. Kiireid ümberistumisi eelistades peab mõnel kuupäeval välja käima üle 1500 euro! Seepärast tasub Namiibia reisi planeerides mõelda sooduspakkumiste peale, kuna need võivad aidata tunduval määral reisi eelarvet kokku hoida.Kõige odavamaid jätkulende Namiibiasse on pakkunud KLM ja seda 500 euroga. Pakkumise plussiks või miinuseks, olenevalt eelistustest, on tihti odavama piletihinnaga kaasnev vajadus Amsterdamis ööbida. Samuti on Tallinnast pakkunud Namiibia lende Qatar Airways koostöös Finnairiga (Helsingi ja Doha kaudu). Need lennud on jäänud 550-560 euro piirimaile.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

Kas Helsingist saab Namiibiasse odavamalt reisida?
Jah, Qatar Airwaysi lennupakkumised on alanud 480 eurost. Kui üldiselt hindu võrrelda, siis ei saaks öelda, et keskmised hinnad Helsingist paremad oleksid. Kõik oleneb ikkagi konkreetsete sooduskampaaniate sisust. Reisidiilide väliselt on Tallinna ja Helsingi lendude vahe mõnikord isegi Tallinna kasuks.

Milliseid variante veel on?
Namiibia on üks selliseid sihtkohti, mille puhul tasuvad vahel ära sooduslennud suurematest Euroopa linnadest. Need võivad olla kohati nii madala hinnaga, et Tallinnast nendesse lennujaamadesse kohale saamise hinna juurde liites … tasub ikkagi ära! Näiteks on saanud Eurowingsiga erinevatest Saksamaa linnadest Namiibiasse edasi-tagasi lennupiletid 280-350 euroga. TAP Portugal on pakkunud nii Lissabonist kui Portost lende Windhoeki samuti alates 280 euro eest. Düsseldorfist, Roomast ja Madriidist on pakkunud mitmed lennukompaniid (KLM, Qatar jt) sooduspakkumisi Namiibiasse, seejuures on jäänud piletihinnad 350-450 euro vahemikku.

Seega, Namiibiasse odavalt lendamiseks on kaks põhilist varianti:

a) Mõni lennudiil algusega Tallinnast või Helsingist (harukordsel juhul ka Riiast)
b) Soodsad lennud Euroopa sõlmjaamadest, kuhu konkreetse pakkumise hetkel on võimalik Eestist mõistliku hinnaga kohale lennata

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment